anne terligi

Geldiği yer: avustralyalıların bumerangının atasıdır, yüksek yüzdeyle hedefi vurur, vuramazsa sahibine geri döner

İçeriği: radyoaktif madde icermeyen, kimyasal sonuclar olusturmayan, sadece kisa süreli noktasal fiziki acilar veren, yerden 50 santim ile 185 santim yüksekliginde ucma kabiliyeti olan, maliyeti ucuz, satisi-alisi yasal olan, ayaga giyilen ev esyasi görünümlü oldugu icin ayrica ruhsat gerektirmeyen kullanimi kolay silah 1400 metre mesafeden nokta atis yapabilen silahlari yaratan insanlarin gecmislerinde olduklarini düsündügüm ev esyasidır
isin kilicindan daha hizli cekilir, ehlinin elinde isabet yüzdesi yüksektir; terbiye amacliyken aksiyon antrenmani halini alirhayatimda gordugum ilk kirmizi renkteki tomahawk fuzesidir

Kullanımı: anne terligi aslinda q nun 007 icin yaptigi bir silahtirbu silahin turk annelerinin eline ne zaman gectigi tam olarak bilinmemekle birlikte annelerin bunu james bonddan daha etkili kullandiklari asikardir

şöyle ki;
anne, terligi firlattiktan hemen sonra su sozu sarfeder "getir o terligi cabuk!"( atacaksan niye istiyon istiyosan niye atıyo dimi )

eger annenin gercekten o terligi istedigini saniyorsaniz zaten o terligi yemeyi haketmissiniz demektirzira bu cumle tamamen kurbani bir ikilemin icine suruklemek icin söylenmiştirsiz kizgin bir anneye silahini teslim etmekle, istedigini yapmayarak anneyi daha daha cok kizdirmak arasinda bir secim yapmaya zorlanirken pattt! ikinci terligi yersiniz
ve anne son psikolojik darbeyi indirir;
getir dedim sana o terlikleri!!!
terligin verdigi zarar yasadiginiz psikolojik cokuntuye oranla bir hictir

BakaLım o terLikten zamanında yemeyen varmı ?

Konular