çok dertliyim

[b]yaa ben bazı konularda çok muzdaribim..

çok yakışıklı biriyim kadınlardan cinsel ilişki bağbında teklif falan aldım ilgi gördüm.. hoş bir insan için tabi.
yalnız hiç biriyle ilişkide bulunmadım
ama elimden gelse yapcam hemde bunun günah olduğunu bile bile.. akşama kadar kızlarla kadınlarla yakışıklılığım verdiği avantajımıda kullanarak muhabbet ediyor cinsel konulara giriyorum
ama çoğu zaman ya içimden pek gelmedi yada kendimi muhafaza ettim..
yakışıklıyım diye bazen kendimden yaşça olgun kadınlar bile konuşuyordular benle..
istesem hepsiyle yaşardım birşeyler..
yapmadım
kendime yakışan bi kız bulup bi flört dönemi tabi sonrada evlilik istiyordum severek evlenmek
böyle biriyle tanıştım hemde tam benim isteğim gibi
yalnız bizimkisi hep konuşmayla geçti üstelik sanaldı
3 sene konuştum 2 sene sanal ortamda onu bekledim ki konuşalımda bi gün buluşalım artık
kayboldu ve seneler sonra gördüm ki biriyle ilişki içerisinde
oturdum çocuklar gibi ağladım
çünkü o benim tam aradığım bir kişi bir tipti ne yazık ki dış görünüşede çok önem veriyorum
artık beni kimse tatmin etmez evlenmemde evlensemde eşimi aldatırım ben..
güzel bi kız istememin sebebi artık dışarıda gözümün olmaması sebebiydi ama ne yazık ki olmadı

bir kızla ve ya kadınlada bir ilişki içerisne girip zina olaylarına girmek istemiyorum fazla.. ama isteğim kızda çıktı karşıma beni bıraktı.. dua etttim ne olur allahım dedim yine yok olmadı gitti..
işin özü şu ki beni çok tatmin etmeyen bi aşk başlarsa ve evlilik mantıklı evlenelim diyede evlenirsek
ben ilerde eşimi aldatırım (ki biliyom kendimi) ama yapmakda istemiyorum
e ne olacak ben hiç evlenemeyecem mi?
hiç ilişkim olmayacak mı?
olsa da isteğim gibi birini nasıl bulcam artık buldum ben bırakttı gitti başkasıyla beraber..
temiz biriyim çok da yakışıklıyım diye bana en güzel kızı mı vercekler
yada zina cinsel ilişki yaşamadım diye cennete huriler mi beni ağırlayacak..
herkez ilişkiden ilişkiye koşuyor galiba ben salağım
temiz ve güzel olup ve temiz ve güzel bi kız beklemekle ömrüm geçecek zaten geçiyo
e ben allahın yasak ettği şeyide yapmak istemiyorum ama nefisde kötü bir şey..
birine bile süzerek baksan göz zinası bunun adı..
bu kadar yakışıklı olmama rağmen bile aşk hayatım kısır geçti..

bütün bu anlatıklarım beni bi kaosa sürüklüyor bunalıma. bende gencim.. isteğim gibi birini buldum kaybettim cinsel ilişki bnmde hakkım ama zina ile haldersem bu işi yanacam
bu düşündüklerim yada hissetiklerim aileme anneme yansıyor üzülüyor.. bende çok üzülüyorum..
beni bırakan bu kızdan sonra iyice içimi nefret ve hırs kapladı
salakmışım elime geçirdiğim kızla ilişki yaşayacam diye hatta evlenirsem de yapacam
oysaki ne cinselik ne böle düşünceleirm böle azıtmıştı.. taki onun beni bırakıp başkasıyla olana kadar..
kadınlar bile saf temiz çocuk olduğumu anlayıp başlamadan bitiriyordular..

ben ne yapacam aşk bulamadığım içinde, zamanda kendimi evde tatmin ediyorum sanki onu onla kapatıyorum..

bana yardımcı olun.. nefsime yenik düşcem.. ve ben evlenemem de hemen.. ki istediğim bi kız olmazsa hiç olmayacak..
olmazsa harama da gidecem.. :..([/b]

Konular