Yardim +16

Bu konuyu bilgin birisi ile özel olarak görüsmeyi tercih ederdim ama bir an önce cevabini almam gerekiyor.

Merhabalar,
ben 20 yasinda almanyada ögrenci biriyim. Bir kiz arkadasim var, kendisi 25 yasinda. Aylar sonra ilk defa görüstük ve hic iyi gecmedi. Ikimizinde bu güne kadar öpüsmekten baska hicbir deneyimimiz olmamasina ragmen o gün nasil olduysa cok fazla ileriye gittik ve bunu mübarek ramazan ayinda yaptik.. Kesinlikle alkol veya herhangi birsey almamistik. Ikimizde bu güne kadar cok temiz yasayan dinimize önem veren 2 genctik. Su anda kendisi hala kiz. Cok büyük vicdan azâbi duyuyoruz. Hayatimda hic bir sorunum, hic bir problemim yokken, kisacasi kendi kendime kasindim ve cezasinida kendi kendime veriyorum... Eminim bu kadarla kalmayacak.. Cevremden, herkesten uzaklastim.. Herkesten cekinir oldum, her hareketimden süphelenir oldum..
1 hafta öncesine kadar cok aktif, girisken biriydim.. Bugün ise böyle oldum..
Bu günahtan biran önce temizlenmem gerekiyor.. Biran önceden kastim 3 yil 5 yil hic farketmez.. Gerekirse ömrümüde veririm..
Detayli sekilde vereceginiz cevaplarinizi dört gözle bekliyorum..

Sitede kücük yasta üyeler bulunuyor olabilir, bu yüzden cok özür diliyorum..

Eger özel olarak görüsebilecegim birisi varsa özel mesaj atmasini rica ediyorum..

Konular