Kadınlar kızlar erkeklerden ne ister

[B]Kadınlar kızlar erkeklerden ne ister[/B]

Kadınları baştan çıkarmak istiyorsak, kadınlar ne ister, bilmemiz gerekir. Kadınların ne istediği, aslında düşünüldüğü kadar zor değil.

Kadınları baştan çıkarmak, buna YATKIN bir KİŞİLİK ve YAŞAM TARZI geliştirmekten geçer. Kadınları baştan çıkarmaya YATKIN bir kişilik ve yaşam tarzı geliştirdiğimizde de,ZATEN zevkli ve heyecanlı bir hayat yaşamaya başlarız.

[B]Kadınlar ne ister - [B]Özgüven[/B][/B]
Özgüven Hakkında -isimli makalemde, bu konuya detaylı yer verdim. Özgüven, erkeğin en derinlerinden yeşerip gelir. Erkeğin özgüven seviyesini, BÜTÜN hareketlerinde ve tavırlarında görmek mümkün.

Kadınlar erkeğin özgüvene sahip olmasını ister. Çünkü BÜTÜN erkeksi özellikler özgüvenden yeşerir. Erkeğin özgüveni EN SEKSİ özelliğidir.

Özgüven -mekanizması, iki taraflı işler. Hem içeriden dışarı (yani içinde bulunduğumuz ruh halinden kaynaklanarak hareketlerimize ve tavırlarımıza) yansır – hem de dışarıdan içeri (yani dışarı sergilediğimiz tavırlarımızdan ve beden dilimizden kaynaklanarak içinde bulunduğumuz psikolojimize ve ruh halimize) yansır.

Ruh halini özgüvene doğru etkilemek için, beden dilinden ve sesinden başlayabilirsin. Omuzlarını arkaya çek ve göğsünü öne çıkar. Dimdik durduğun ve hareket ettiğin zaman, ruh halinin de buna paralel olumluya değiştiğini farkedersin.

Sesini gövdenin en derin noktasından çıkararak konuştuğunda, sesinin derinleşmesini ve yankılanmasını sağlayabilirsin.

Kendini, disiplinli şekilde HER ZAMAN ve HER YERDE dik durmaya ve derin bir sesle konuşmaya alıştır. İlk başlarda mutlaka zorlanacaksın ama kendini buna alıştırdığında, özgüveninin artmaya başladığını farkedeceksin.

Kendinde özgüven oluşturmak için,
a – sesini ve beden dilini nasıl kullanacağını
b – kişiliğini ve yaşam tarzını nasıl geliştirebileceğini
kitabımda bütün detaylarıyla açıklıyorum.

[B]Kadınlar ne ister - [B]Kadınların nelere ihtiyaç duyduklarını bilen bir erkek[/B][/B]
Kadınlarla başarıya giden yolda başka bir kilit nokta, kadınların neye ihtiyaç duyduklarını ve ne istediklerini bilmek ve bunları karşılayabilmektir. Kadınlar, yataktaki ihtiyaç ve isteklerinden başlayıp, ilişkideki duygusal ihtiyaçlarına kadar, biz erkeklerden ÇOK FARKLILAR! Bu ihtiyaç ve isteklerinin farkında olmamız ve bunları karşılayabilmemiz, bizi diğer erkeklere nazaran AVANTAJLI duruma koyar.

Burada, kızın her istediğini yapmaktan ve her istediğini almaktan bahsetmiyorum. Kadınları tahta çıkarıp, eteklerinin dibinde diz çöken erkekler, çekicilikten KESİNLİKLE çok uzaktadırlar. Erkeğin kendi ekseninde kalması ve karakterinden taviz vermeyip sarsılmaz olması, kadınların beğenisini ve saygısını kazanır ve kadınları baştan çıkarırken HAYATİ önem taşır. Kadınların neye ihtiyaç duyduklarını ve ne istediklerini bilmek, bunları karşılayabilmek ve AYNI ZAMANDA taviz vermeyip sarsılmaz olmanın detaylarını kitabımda okuyabilirsin.

[B]Kadınlar ne ister - [B]Kadını değerli ve özel hissetirebilen bir erkek[/B][/B]
Erkek, kendisine saygı duyulduğunda, DEĞERLİ hisseder.
Kadın, kendisine değer verildiğinde, SAYGIN hisseder.

Kadınların en büyük arzuları, kendilerini özel ve değerli hissetmektir. Erkeğin, özel olan günleri hatırlaması, kadına değer verdiğini gösterir… Veya erkeğin, kadınla ilgili küçük detayları hatırlaması… Mesela kullandığı parfümü veya onun kişiliğine özel ve özgün olan bir ayrıntıyı veya kadının hoşuna giden herhangi birşeyi… Bunlar, erkeğin kadına değer verdiğini ve kendisine SAMİMİ şekilde ilgi duyduğunu gösterir.

Ben tanışma anında ve buluşmalarda kızın kullandığı takılara ve aksesuarlara ve görünümüyle ilgili BÜTÜN DETAYLARA dikkat ederim. Bunları özellikle incelerim ve bunlarla ilgili sorular sorarım. Bunları beğendiğimi söylerim. Herkesin hemen farketmediği ve o kıza özgün olan KÜÇÜK DETAYLARI farkederim. Dolayısıyla kız, kendisinden hoşlandığımı ve kendisini merak ettiğimi anlar. Kızın, dışarı çıkmaya hazırlanırken özen gösterdiği küçük detayları farkedişim ve bunları dile getirişim, kızın hoşuna gider ve ayrıca bana da muhabbet malzemesi verir.

[B]Kadınlar ne ister - [B]İlgisini gösterebilen bir erkek[/B][/B]
Erkeklerin çoğu, cesaretini toplayamadığı için, kızdan hoşlandığını açık seçik gösteremez. Kızdan hoşlandığının anlaşılmasından korktuğu için, kızla etkileşirken *öyle bir şey yokmuş* -gibi davranır. *İyi Çocuk* -ayaklarına yatar. Oysa kız bilir, daha erkek yanına gelip ağzını bile açmadan, aslında tek amacının kendisini yatağa atıp becermek olduğunu.

Ben beğendiğim bir kıza, İLK SANİYEDEN itibaren kendisinden hoşlandığımı açık seçik belli ederim.

Bir güzele yanaşıp tanışırken ve muhabbet ederken içinde bulunduğum zihniyet şu: “TABİKİ senden hoşlanıyorum! Senden hoşlandığım için, çekinmiyorum… Ve özür de dilemiyorum. Baksana şu güzelliğine! Senden hoşlanmayanı s**sinler!”

Sözlerimle söylemesem de, bakışlarımla ve ona olan tavırlarımla kendisinden hoşlandığımı açık seçik belli ederim. Bunu yapmaya cesaretimi toplayabildiğim için ve ortaya gerçekci tavırlar koyduğum için, kız saygı duyar bana. Kadınlar, duygularını ve isteklerini örtbas etmeyen ve maskelemeyen bir erkeğe çok nadir rastlarlar.

Direkt ve anlaşılır şekilde kendisinden hoşlandığımı gösterdiğim için, *seninle sadece arkadaş kalalım* -cümlesini de hiçbir zaman duymam. Çünkü kız gayet iyi bilir neyin peşinde olduğumu. Müsayitse davetimi kabul eder ve kendine uygun bir hızla bana karşı açılmaya başlar.

Oyunu kendi şartlarıma göre oynarım ve koşulsuz şartsız kızın kararlarına teslim olmam. Kıza olan ilgilimi YILIŞMADAN gösteririm. Erkeğin yılışık ve asalak olması kadınlara çok itici gelir.

Kadınlarla etkileşirken içinde bulunduğum zihniyeti tek cümleyle toparlarsak: “Sana ihtiyacım yok… Ama seni istiyorum!”

[B]Kadınlar ne ister - [B]İlgi çekici bir Erkek[/B][/B]
Kadınları Etkileme Yolları -isimli makalemin, *Casanova* -bölümünde, bu konuyu detaylarıyla açıyorum. Ayrıca, Karizmatik erkek nasıl olur -makalesine de göz atmanı tavsiye ederim. Kadının çekiciliğini, görünüşü belirlerken, erkeğin çekiciliğini KARİZMASI belirler. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı için Sıra dışı ve güçlü erkekler -makalesine de bak.

“Kadın ne ister” -sorusu, hayatının 30 senesini insanlar arasındaki sosyal dinamikleri araştırmaya adayan, ünlü filozof Siegmund Freud`a sorulduğunda, “Cevabını bulamadığım tek soru kaldı. O da, kadınların ne istediği… ” demiş.

Dostum, kadınları TAMAMIYLA anlayabilmek için *Penisli Kadın* olmak gerekir! Zaten biz de, kadınlarla oturup satranç oynamak istemiyoruz. Sadece yeni seksüel ilişkiler kurmak istiyoruz. Bunu başarmak için de, hangi etkilere hangi tepkileri verdiklerini bilmemiz yeterlidir. Bunun yol haritasını da kitabımda açıyorum.

Konular