ESET NOD32 Antivirus 3.0.672 FINAL (TÜRKÇE) FULL

ESET NOD32 Antivirus 3.0.672 FINAL (TÜRKÇE) FULL / SINIRSIZ KULLANIM ` ~

PROGRAM %100 TÜRKÇEDİR.
KULLANIM LIMITI KALDIRILMISTIR (HERGUN 31 GUNDUR)
Patchlenmistir..YENIDEN DUZENLENMISTIR.Fix degildir.KEY GIRME DERDI YOKTUR

SUANDA SORUNSUZ UPDATELER ISLEMEKTEDIR

EGER PROGRAMI
KURDUKTAN SONRA GÜNCELLEME YAPAMIYORSANIZ LINKTE VERILEN ADIMLARI UYGULAYIN.

SADECE KURUN GEREKLI TÜM AYARLAMALAR YAPILMISTIR
GÜNCELLEMELER DAHIL TÜM ÖZELLİKLER CALISMAKTADIR

Program Bilgisi
Version: NOD32 Antivirus 3.0.672 FINAL
Boyut: 18.1 MB
Dil: (TÜRKÇE)
Sunucu: Rapidshare.com
Durum: -Yüklendi-

GÜNCELLEME YAPMAK ICIN -- GÜNCELLEME > Virüs imza veritabanını güncelle butonuna basiniz

GÜNCELLEME YAPTIKTAN SONRA ASAGIDAKI PENCERE GELECEKTIR

Tanıtım:

Kişisel bilgisayarlarınızdaki özel verilerinizi korumak her geçen gün çok daha önemli hale geliyor. Her kullanıcı internet dolaşırken,oyunları ve çokluortam uygulamalarını çalıştırırken,arkadaşlarına e-posta gönderirken,rahat bir şekilde çalışırken viruslere,solucanlara,truva atlarına,reklam ugulamalarına,casus yazılımlara,rootkitlere ve diğer internet tehditlerine karşı kapsamlı bir koruma ister.

ESET NOD32 Antivirus,pazardaki en iyi proaktif korumayı sunar. Virüs imzaları henüz güncellenmeden yeni çıkan virüsleri durdurabilen gelişmiş teknolojileri kullanarak sıfır gün (0 day) saldırları olarak bilinen tehditleri %70’e kadar önler.

Anahtar Özellikler

Akıllı Tespit
ESET NOD32 Antivirus,gelişmiş sezgisel tarama teknolojisiyle bilinmeyen tehditleri tespit ederken jenerik imzalar ve genetik teknoljisiyle bilinen tehditlerin farklı türevlerini tespit ederek öncelikle proaktif koruma üzerine odaklanıyor.Bilgisayarlar virus salgınları ile imza güncellemeleri arasında internet tehditlerine çok açık bir durumda kalmaktadırlar. ThreatSense® teknolojimiz sayesinde bu tehditler minimize edilerek maksimum koruma sağlar.

Çok Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı
ESET NOD32 Antivirus sistem şartlarıyla mükemmmel bir şekilde eşleşecek şekilde optimize edilmiştir.ESET pazardaki en düşük sistem kaynağı kullanımı ile en hızlı sistem başlangıcı ve performansı sunan bir çözüm olarak tasarlamıştır.

Geliştirilmiş Temizleme
Antivirus sistemi artık tespit ettiği zararlı kodları akıllı olarak kullanıcı aracılığı gerektirmeden temizleyip silebilecek.

Arkaplan Tarama Modu
Virus taraması, sistem performansını düşürmeden arkaplanda başlatılabilecek.

Daha Küçük Güncelleme Dosyaları
Temel optimizasyon süreçleri sonucunda güncelleme dosyaları 2.7 den bile daha küçük hale getirildi.Ayrıca güncelleme dosyalarının bozulmaya karşı koruması arttırıldı.

Yaygın E-posta İstemci Koruması
Artık gelen giden e-postaları sadece MS Outlook da değil, ek oalrak Outlook Exprees ve Windows Mail kullanarak da korunabilecek.

Farklı pek çok küçük değişiklik
Yüksek hız ve performans için dosya sistemine doğrudan erişim.Virüslü dosyalara erişimin bloklanması. Vista da dahil Windows Güvenlik Merkezi optimizasyonu.

NOT: ESET KENDI GÜNCELLEME SUNUCULARININ BIR BÖLÜMÜ DEVREDISI OLDUGU ICIN EGER PROGRAMI
KURDUKTAN SONRA GÜNCELLEME YAPAMIYORSANIZ ASAGIDAKI ADIMLARI UYGULAYIN.

ESET NOD32 Antivirus 3.0.672 FINAL veya ESET Smart Security 3.0.672 FINAL programini kurun.
Kurulum tamamlandiktan sonra NodLogin 9.7 programini kurun ve PC nizi yeniden baslatin.

Eset programini calistirip soldan Güncelleme bölümünü secip,Tam Sürüme Yükselt butonunu tiklayin bekleyin...
ve PC nizi tekrardan yeniden baslatin.

ARTIK SORUNSUZ SEKILDE GÜNCELLEMELERI YAPABILECEKSINIZ..

ESET NOD32 Antivirus 3.0.672 FINAL (TURKCE) programini kurulum sirasinda veya sonrasinda KEY girmeden kurun.
(IHTIYAC YOKTUR PATCHLENMISTIR VE GEREKLI AYARLAR YAPILMISTIR)

Kurulum tamamlandiktan sonra PC yi yeniden baslatin.
ve sorunsuz sekilde güncellemeleri yapin

SORU:
Program sınırsız kullanım diyorsunuz. Ama tam surume gecıs yapamıyoruz?
Ayrıca daha sonra KEY girecekmiyiz?

CEVAP:
Kullanim limiti kaldirilmistir . Gün azalmasi olmayacaktir.
Hicbir sekilde KEY girmeye gerek yoktur. Sorunsuz sekilde güncellemelerle tüm özelliklerini kullanirsiniz

Tam sürümü gecis yapip yapmamak önemli degildir o sadece bir BUTON
Zaten tam sürüm özellikleri aktiftir güncelleme ve tüm özelliklerde aktif durumdadır

DownloadLink: [url=http://rapidshare.com/files/142548799/Nod32_Antivirus___Smart_Security_3_0_672_Tuerk_e_Kat_l_ms_z_Kurulum_TURK.rar]http://rapidshare.com/files/142548799/Nod32_Antivirus___Smart_Security_3_0_672_Tuerk_e_Kat_l_ms_z_Kurulum_TURK.rar[/url]

Alıntı Yaptım bunu sorun çıkarsa haber edin hallederiz :)

13 yorum

Ynt: ESET NOD32 Antivirus 3.0.672 FINAL (TÜRKÇE) FULL

[quote=hhmercan ]
thanks
[/quote]

thanks kim yaf ;D

05.02.2009 - Gölge

kardeş kusura bakma ama yardım ettiğimi zannederken site kurallarını çiğniyormuşum ...
ve bunun farkında değildim ...
sitede key, serial & crack paylaşımı yasak ...
bu konuda artık yardımcı olamayacağım ....
anlayışla karşılayacağınızı umuyorum
selam ve dua ile ...

05.02.2009 - hhmercan

sifre kabul edilmiyor yaf

05.02.2009 - Gölge

Unutmadan Bir Uyarı Yukarıdaki 32-bit Windows İşletim Sistemleri İçin geçerlidir ...
Eğer 64-bit windows işletim sistemi kullanıyorsanız

[url=http://download.eset.com/download/win/eav/eav_nt64_trk.msi]http://download.eset.com/download/win/eav/eav_nt64_trk.msi[/url]

Yukarıdaki Adresi Kullanınız ...

28.12.2008 - hhmercan

Şuanda proğram çok güzel çalışıyor + Türkçe

Kurulum Yaparkende Kullanıcı Adı ve Şifre İstiyor

Kullanıcı Adı : AV-6570092

Şifre : wks2pog2n5

:) Umarım Sorun Çıkmaz ve Faydalı Olur ...
Selametle ...

28.12.2008 - hhmercan

Şimdi Yeni İndirme Linkimiz : [url]http://download.eset.com/download/win/eav/eav_nt32_trk.msi[/url]

Bu adrese Tıkladığınız zaman sizden kullanıcı adı ve şifre isteyecek

Gireceğimiz Kullanıcı Adı : AV-6570092

Şifre : wks2pog2n5

Proğramı İndirin ...

Buraya Kadar Kesinlikle Sorun Olacağını Zannetmiyorum ...
Çünkü şuan bende yüklüyorum bilgisayarıma 3. AV proğramı olarak ;D
Kurulum İşlemi tamamlandıktan sonra serialde fln sorun çıkarsa tekrar yazarım ...
Selametle .....

28.12.2008 - hhmercan

[quote=osmanli ]
almanca yaziyor hata diyor
[/quote]
Yarın ilk işim bu sorunu halletmek olacak kusura bakmayın bugün istemeyerek, mecburiyetten dolayı çıkmam lazım ...
Selametle

27.12.2008 - hhmercan

[quote=osmanli ]
[/quote]

teşekkür ederim sağolun

27.12.2008 - zhümeyra

26.12.2008 - osmanli

benim pc de bu yüklü ama artık güncellemesi bitiyor hangisini tavsiye edersiniz bir hayli wirüs giderici önermişsiniz tereddüt ettim...

26.12.2008 - zhümeyra

Konular