Avast 4.8

Avastın Son Sürüm Virüs Programı Avast! v4.8.1229 Professional Edition
İndirme Linki : [url=http://files.avast.com/iavs4pro/setupturpro.exe]http://files.avast.com/iavs4pro/setupturpro.exe[/url]

[b]Seriali : S9702812R5643X1106-7R0RSU5P[/b]

Zannetmiyorum ama Çalışmaması gibi bir durumda google a Avast! v4.8 Professional Edition Serial Kodu yazarak araştırırsanız bir çok sitede veriliyor ...

38 yorum

Ynt: Avast 4.8

[quote=zambak ]
Serial meselesini bizlerde sitenin yöneticisi tarafından uyarılınca öğrendik kardeşim.Yinede teşekkür ediyoruz uyarınız için
[/quote]
+++++++++++++++

[quote=zhümeyra ]
ben konuyu tam anlıyamadım ya biz neyi çaldık şimdi ???
[/quote]

Bu serial kodları normalde belirli bir ücret karşılığı veriliyor bizlere kardeşim ...
Aşağıda verdiğim kodlarda belirli bir ücret karşılığı alındı ...
Biz o para verenlerle şifreyi ortak kullanmış oluyoruz ...

31.03.2009 - hhmercan

ben konuyu tam anlıyamadım ya biz neyi çaldık şimdi ???

28.03.2009 - zhümeyra

Serial meselesini bizlerde sitenin yöneticisi tarafından uyarılınca öğrendik kardeşim.Yinede teşekkür ediyoruz uyarınız için

28.03.2009 - zambak

Serial meselesini bizlerde sitenin yöneticisi tarafından yarılınca öğrendik kardeşim.Yinede teşekkür ediyoruz uyarınız için

28.03.2009 - zambak

NUR yürekli kardeşlerim, ben RAB'bimin karşısına çıktığımda boynumda 5 kuruşluk bir hırsızlığın günahını bile taşıyamam. yanlış anlamayın size hırsız demiyorum ama parayla satılan bir yazılımı tamamen kaçak bir şekilde kullanmak da onu ALLAH'ın izniyle ortaya çıkarmış olanların hakkına girmek değil midir? benim düşüncem bu, lütfen en büyük günahlardan olan KUL HAKKI YEMEYE bulaşmayın. sizler için dua edeceğim.

sağlık ve selamet ile, RAB yolunda karanlıklara düşmemeniz dileğiyle.

28.03.2009 - rabbin yolcusu

[quote=zambak ]
Şuanda kardeşimin bilgisayarına avast yukluyorum.Deneme surum bıtınce serıallerı denıyecegım ıns o zaman sızde bana yardımcı olursunuz zhumeyra kardesım :)

Bir kere karalısteye alındım korkuyorum ::)
[/quote]

benimkisi şimdi çok güzel oldu hergün düzenli olarak yeni sürümde yüklenip güncelliyor kendisini...

07.01.2009 - zhümeyra

[quote=zhümeyra ]
sizin gibi pc den anlıyan bir kardeşim yardım etti
[/quote]Şuanda kardeşimin bilgisayarına avast yukluyorum.Deneme surum bıtınce serıallerı denıyecegım ıns o zaman sızde bana yardımcı olursunuz zhumeyra kardesım :)

Bir kere karalısteye alındım korkuyorum ::)

07.01.2009 - zambak

[quote=zhümeyra ]

[/quote]

Ok . Teşekkür Ederim Kardeşim ...

02.01.2009 - hhmercan

[quote=hhmercan ]
Buna sevindim . :)
Yalnız nasıl hallettiniz onu merak ettim :)

[/quote]

02.01.2009 - zhümeyra

[quote=zhümeyra ]
güncelleştirmeleri nasıl geri alıncağını bilemdiğim için alamadım ama RABBİM razı olsun bir kardeşimizin yardımıyla o problemide hallettik

şuanda hamdolsun W8631913R9988S1188-J908H66C bu serialle awastı güncelledim şimdi öyle bir sorun olmadı ...

ilgi ve alakanızdan dolayı çok ama çok teşekkür ederim RAHMAN razı olsun..
[/quote]
Buna sevindim . :)
Yalnız nasıl hallettiniz onu merak ettim :)

01.01.2009 - hhmercan

güncelleştirmeleri nasıl geri alıncağını bilemdiğim için alamadım ama RABBİM razı olsun bir kardeşimizin yardımıyla o problemide hallettik

şuanda hamdolsun W8631913R9988S1188-J908H66C bu serialle awastı güncelledim şimdi öyle bir sorun olmadı ...

ilgi ve alakanızdan dolayı çok ama çok teşekkür ederim RAHMAN razı olsun..

01.01.2009 - zhümeyra

[quote=zhümeyra ]
sizden bir ricam daha olucak hhmercan kardeşim bir arkadaş pc nin hızlı açılması için bazı önereilerde bulunmuştu bunlardan biride windovsu güncellemekti bende onu uyguladım sorun oldu

alt yazıyı okursanız anlarsınız bana bu konuda yardımınız olabilirmi ..çok teşekkür ederim..

7. Windows’unuzu güncel tutmaya özen gösterin

Windows güncellemeleri belli aralıklarla yayınlanır ve bu güncellemeler ile Windows’un içerisinde bulunan güvenlik açıkları kapatılır.

Windows Güncel

[b]windovsu gündelleştirdim amma bu seferde windowsun sahte olduğunu söylüyor [color=red]yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz bu windows kopyası,orjinal windovs doğrulamasından geçmedi[/color] diye bir yazı uyarı çıktı şimdi ne yapabilirim.. bana kim yardım edebilir acaba sorunlarım çoğaldı :(((((((([/b]
[/quote]

Güncelleştirmeleri geriye almayı denedinizmi ?

01.01.2009 - hhmercan

[quote=zambak ]
İnş.Hayırlı yolculuklar kardeşim
[/quote][quote=zhümeyra ]

[/quote]

Allah Razı Olsun . Şükür Sağ Salim Geldim

01.01.2009 - hhmercan

[quote=zhümeyra ]
[color=red]sevgili kardeşim hhmercan sizinle geçen aware virüs programına lisans anahtarı yüklemiştik ve ben bugün
pc ye tam bir temizlik yapayım dedim ve disk birleştiricisinden temzileyicisinden tutunda
ne gerekiyorsa bir bir yaptım

sıra awareye geldi çalıştırayım dedim ve
bana bir uyarı çıktı size hepsini resimli olarak izah etmeye çalıştım

acaba bu nasıl olur hem lisans anahtarı uygulandı diyor

hemde biryerine basınca resimdeki yer gibi bir uyarı çıkıp lisans anahtarının geçersiz olduğunu söylüyor ..

acaba şuanda benim pc de wirüs koruyucu yokta ondanmı bloguma saldırı oluyor

ben buna bağladım sizce ne yapayım bu awreyi sileyimmi bana bir yol gözteririseniz çok memnun olurum teşekkür ederim..

[/color][img]http://img237.imageshack.us/img237/4250/lisansanahtarux8.jpg[/img]

[img]http://img242.imageshack.us/img242/5001/awaregncellemehm5.jpg[/img]

[img]http://img68.imageshack.us/img68/5243/awregncelleme2xi2.jpg[/img]
[/quote]

Öncelikle yeni bir serial dene kardeşim . Zambak kardeşimizin dediği gibi girdiğin serial kara listeye alınmış olabilir ...
Bu seriallerden istediğin birisini dene :
W8631913R9988S1188-J908H66C
S7176598R7377X1106-KFTLVK3U
Umarım tekrar sorun yapmaz ...

01.01.2009 - hhmercan

[quote=zambak ]
İnş.Hayırlı yolculuklar kardeşim
[/quote]

31.12.2008 - zhümeyra

Konular