38 yorum 2. sayfa

Ynt: Avast 4.8

[quote]Dualarınız eksik etmeyin yollar kötü ağ salim varalım İnşallah .[/quote]

İnş.Hayırlı yolculuklar kardeşim

31.12.2008 - zambak

[quote=zhümeyra ]
sizden bir ricam daha olucak hhmercan kardeşim bir arkadaş pc nin hızlı açılması için bazı önereilerde bulunmuştu bunlardan biride windovsu güncellemekti bende onu uyguladım sorun oldu

alt yazıyı okursanız anlarsınız bana bu konuda yardımınız olabilirmi ..çok teşekkür ederim..

7. Windows’unuzu güncel tutmaya özen gösterin

Windows güncellemeleri belli aralıklarla yayınlanır ve bu güncellemeler ile Windows’un içerisinde bulunan güvenlik açıkları kapatılır.

Windows Güncel

[b]windovsu gündelleştirdim amma bu seferde windowsun sahte olduğunu söylüyor [color=red]yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz bu windows kopyası,orjinal windovs doğrulamasından geçmedi[/color] diye bir yazı uyarı çıktı şimdi ne yapabilirim.. bana kim yardım edebilir acaba sorunlarım çoğaldı :(((((((([/b]
[/quote][quote=halitbey ]
MERCAN AYNI SOUN BENDEDE VAR YA. GÜNCELLEMELERDEN SONRA OFİS 2007 Yİ ÇALIŞTIRDIĞIMDA KOPYA ÜRÜN KULLAIYORSUNUZ YAZILIM KAÇAKÇILIĞINAQ KURBAN OLABİLİRSİNİZ ORJNAL ÜRÜN SATIN ALIN DİYOR
YA UCUZ BİRŞEY OLSA ALACAĞIMDA EN KÖTÜ PAKETİ BİLE 85 $ dOLAR CİVARINDA . ODA Bİ İŞE YARAMAZ
ARKADAŞLARIN BİRKAÇI GÜNCELLEMELERİ YAPTIKTAN SONRA DÖNÜŞÜ OLMAZ DEMİŞTİ VARMI BÖYLE BİRŞEY ?

[/quote]

Şimdi kardeşlerim trene yetişmem gerekli o yüzden sadece buna cevap verebilceğim :)
Eğer vindows güncellemelerini yaparsanız sistem orjinal omayan yazılımları otomatik olarak çakıyor ve size bu uyarıyı veriyor ...
Şuan aklıma gelen güncelleştirmeleri geriye alın (Windows Update den) uyarı veren proğramları açın aynı uyarıyı tekrar veriyormu bi bakın . Vermezse sorun yok ama eğer verecek olursa çözümüne e.şehire vardığımda bakarız artık ...
Uyarıyı verse bile şuan birşey olmaz merak tmeyin :)
ben aynı sorunu 2 senedir yaşıyorum ama birşey olmaz düşüncesi ile hiç uğraşmadım
daha birşey de olmadı
Kusura bakmayın ...
Selam ve Dua ile
Dualarınız eksik etmeyin yollar kötü ağ salim varalım İnşallah ...

31.12.2008 - hhmercan

[quote=zhümeyra ]
sizden bir ricam daha olucak hhmercan kardeşim bir arkadaş pc nin hızlı açılması için bazı önereilerde bulunmuştu bunlardan biride windovsu güncellemekti bende onu uyguladım sorun oldu

alt yazıyı okursanız anlarsınız bana bu konuda yardımınız olabilirmi ..çok teşekkür ederim..

Windows güncellemeleri belli aralıklarla yayınlanır ve bu güncellemeler ile Windows’un içerisinde bulunan güvenlik açıkları kapatılır.

Windows Güncel

[b]windovsu gündelleştirdim amma bu seferde windowsun sahte olduğunu söylüyor [color=red]yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz bu windows kopyası,orjinal windovs doğrulamasından geçmedi[/color] diye bir yazı uyarı çıktı şimdi ne yapabilirim.. bana kim yardım edebilir acaba sorunlarım çoğaldı :(((((((([/b]
[/quote]

MERCAN AYNI SOUN BENDEDE VAR YA. GÜNCELLEMELERDEN SONRA OFİS 2007 Yİ ÇALIŞTIRDIĞIMDA KOPYA ÜRÜN KULLAIYORSUNUZ YAZILIM KAÇAKÇILIĞINAQ KURBAN OLABİLİRSİNİZ ORJNAL ÜRÜN SATIN ALIN DİYOR
YA UCUZ BİRŞEY OLSA ALACAĞIMDA EN KÖTÜ PAKETİ BİLE 85 $ dOLAR CİVARINDA . ODA Bİ İŞE YARAMAZ
ARKADAŞLARIN BİRKAÇI GÜNCELLEMELERİ YAPTIKTAN SONRA DÖNÜŞÜ OLMAZ DEMİŞTİ VARMI BÖYLE BİRŞEY ?

31.12.2008 - halitbey

Kara listeye alınmışsınız değerli hakyolcusu :) bu konuya ilk yorum yazdıgımda bunun olabileceğini düşünmüştüm.Normalde lisans anahtarları satılıktır..Bizim serialler biraz (ç)alıntı oluyor :) bazende böyle yakalanabiliyoruz ::)

Güncelleştirmeleri kapattığınızda guvenlik sorununuzda kalkar diye biliyorum ama hhhmercan kardeş sizi daha iyi bilgilendirir.

31.12.2008 - zambak

Windows Güncel

31.12.2008 - zhümeyra

[color=red]sevgili kardeşim hhmercan sizinle geçen aware virüs programına lisans anahtarı yüklemiştik ve ben bugün
pc ye tam bir temizlik yapayım dedim ve disk birleştiricisinden temzileyicisinden tutunda
ne gerekiyorsa bir bir yaptım

sıra awareye geldi çalıştırayım dedim ve
bana bir uyarı çıktı size hepsini resimli olarak izah etmeye çalıştım

acaba bu nasıl olur hem lisans anahtarı uygulandı diyor

hemde biryerine basınca resimdeki yer gibi bir uyarı çıkıp lisans anahtarının geçersiz olduğunu söylüyor ..

acaba şuanda benim pc de wirüs koruyucu yokta ondanmı bloguma saldırı oluyor

ben buna bağladım sizce ne yapayım bu awreyi sileyimmi bana bir yol gözteririseniz çok memnun olurum teşekkür ederim..

[/color][img]http://img237.imageshack.us/img237/4250/lisansanahtarux8.jpg[/img]

[img]http://img242.imageshack.us/img242/5001/awaregncellemehm5.jpg[/img]

[img]http://img68.imageshack.us/img68/5243/awregncelleme2xi2.jpg[/img]

31.12.2008 - zhümeyra

[quote=zhümeyra ]
bencede iptal et kurtul dermişim :)))))))) ;D ;D ;) ;)
[/quote]

:D ;D ;D

28.12.2008 - hhmercan

[quote=zhümeyra ]
çok teşekkür ederim sağolun varolun ...
[/quote]

Allah Razı olsun . Çok sevindim faydalı olduğuna :)

28.12.2008 - hhmercan

[quote=hhmercan ]
e hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın :)
[/quote]

çok teşekkür ederim sağolun varolun ...

28.12.2008 - zhümeyra

[quote=zambak ]
Bende kaspersky ı iptal mi etsem ne ::) :)
[/quote]

bencede iptal et kurtul dermişim :)))))))) ;D ;D ;) ;)

28.12.2008 - zhümeyra

[quote=zhümeyra ]
evet 2768 gün kalmış öyle gözteriyor :))))))))
[/quote]

e hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın :)

28.12.2008 - hhmercan

;D avast ta kaliteli bir proğram
eğer çok sorun yaşıyorsan olabilir ...
ben uzun süredir kullanıyorum

28.12.2008 - hhmercan

[quote=hhmercan ]
:)
Ortalama
7,5342465753424657.....
seneye tekabül ediyor :D
Proğramı açarken kaç gün kaldığını tam olarak gösteriyordu yanlış hatırlamıyorsam
[/quote]

evet 2768 gün kalmış öyle gözteriyor :))))))))

28.12.2008 - zhümeyra

Bende kaspersky ı iptal mi etsem ne ::) :)

28.12.2008 - zambak

:)
Ortalama
7,5342465753424657.....
seneye tekabül ediyor :D
Proğramı açarken kaç gün kaldığını tam olarak gösteriyordu yanlış hatırlamıyorsam

28.12.2008 - hhmercan

Konular