lütfen bilgisi olan fikrini söylesin zor durumdayım

ben üniverste öğrencsym lise ilk senesi biriyle konuştum uzun sürmedi günah diyerek eğer nasibimsen elbet buluruz birbirimizi diye ayrıldk ve şimdi ne onun bende ne de benim onda adresimiz yok telefon numaralarımız da tabi.fakat dindar bir beydi galiba bu sebeple aklımdan çkmyr.fakat yaş ilerledikçe isteyenler oluyr aklımda o olduğu için hayır diyorum sizce yanlış mı yapıyrm beklemekle o beni bulabilir mi?yani kader bu işler ama biraz da realist bakıyorum işe ne dersiniz yanlış mı yapyrm lütfen fikirlerinizi bildirin çok zor durumdayım ve hp rabbime o bnm nsbmdyse karşma çkr değilse aklımdan çkr rabbim diye dua ediyrm çare elbet rabbimde ama gönülde...

3 yorum

Ynt: lütfen bilgisi olan fikrini söylesin zor durumdayım

facebook dan bulabilirsin :D:D

29.11.2008 - harded

Ynt: lütfen bilgisi olan fikrini söylesin zor durumdayım

[b]SEVGİLİ KARDEŞİM ÖNCELİKLE S.A
BEN DERİM Kİ;O KİŞİDEN Bİİ HABER ALMADAN ADIM ATMA.YANİ MUHAKAK ONUNDA SENİ BEKLEDİĞİNİ BİLMİYORSUN..BUNDAN EMİN OLMAN LAZIM ONA GÖRE HAREKET ETMELİSİN..
ALLAH YARDIMCIN OLSUN..RABBİM GÖNLÜNDEKİNİ VERSİN İNŞALLAH..[/b]

10.10.2008 - roseshah

lütfen bilgisi olan fikrini söylesin zor durumdayım

[b]kardeşim nasibinse elbet olur ama şu var taliplerin akla uygun ise ama bi tarafın isterkende diğer tarafın beklediğin insan yüzünden vazgeçiyor ise bana hata gibi geliyor .çünkü dindar kimliğine saklanıp saman altından yürüten çok erkekler vardır bunu unutma derim,[color=red]tabi istisnalar dışında[/color].şuanda birbirnizden haberiniz bile yok kim bilir belki o evlenmiş yada başkasını sevmiştir bu kadar beklemişsin ama bi ömür beklermisin bilemem.Eğer hayırlısı ise Rabbim karşına çıkarsın İNŞALLAH.ama ne yalan söyliyeyemki samanlıkta iğne aramak gibi bişey bu :wink: [/b]

05.09.2008 - hadra

Konular