YOK BASKANI: ZIKKIM IMAM HATIPLERI KAPATALIM ?????

ÇANKAYADAKİ DİNAR BAŞKANIN YÖK BAŞKANI :

ŞU ZIKKIM İMAM-HATİPLERİ KAPATALIM VEYA DÜZ LİSEYE ÇEVİRELİM

DEDİ.

BU KONUDA BU SİTE ÜYELERİNİN HİÇBİR GÖRÜŞÜ YOK MU?

MERAK ETMİŞTİM DE.

BU YAZI DİNE ,İSLAMİYETE AYKIRI DEĞİL.
TERBİYE DIŞI TEK KELİME YOK.

BÖYLE BİR YAZININ SİTEDEN HEMEN KALDIRILMASININ BİR İZAHI VARSA, SİTE YÖNETİCİLERİNDEN ÖĞRENMEK İSTERDİM.

3 yorum

ilginc..

deniz bitince ayaklari karaya degmistir belki

22.06.2008 - vefali

Re: YOK BASKANI: ZIKKIM IMAM HATIPLERI KAPATALIM ?????

[quote="erdem222"]ÇANKAYADAKİ DİNAR BAŞKANIN YÖK BAŞKANI :

ŞU ZIKKIM İMAM-HATİPLERİ KAPATALIM VEYA DÜZ LİSEYE ÇEVİRELİM

DEDİ.

BU KONUDA BU SİTE ÜYELERİNİN HİÇBİR GÖRÜŞÜ YOK MU?

MERAK ETMİŞTİM DE.

BU YAZI DİNE ,İSLAMİYETE AYKIRI DEĞİL.
TERBİYE DIŞI TEK KELİME YOK.

BÖYLE BİR YAZININ SİTEDEN HEMEN KALDIRILMASININ BİR İZAHI VARSA, SİTE YÖNETİCİLERİNDEN ÖĞRENMEK İSTERDİM.[/quote]

yök baskaninin ifadesi kastini asmis oldugunu düsünüyorum,iki kisi arasinda konusulan bir meselenin basina sizmasi...

(not: lütfen yazilari kücük harfle yazalim... tesekkürler...)

22.06.2008 - alaattin

[b]yorumlarda sapıtma ve seviye aşımı olmadıkça kaldırılmasına luzum yok gibi...

sadece güncel haberlere alındı yazınız silinmedi!
benim düşüncem ve fikrim şudur yök başkanın ZIKKIM diye nitelendirdiği İMAM HATİPLERİN zamanında neden ve ne için açıldığını bir düşünse...

eski yıllara baktığımızda cenaze namazı kıldırıcak tek bir imam bile kkalmadığını hatta ve hata ölülerin artık kokmaya başladığı bir dönemde kurtuluş olarak imam hatipler açıldı ve yeni nesil imamlar ve birazda olsa din bakımında bilinçli insanlar yetiştirildi.Şimdi bu ZIKKIM lar kapatılırsa ( ki bu tabir sadece yök başkanına hitben ve böle düşünenleredir ) acaba yarın birgün öldükleri zaman olduda ölüleri yıkıyacak tek bir cenaze namazı kıldırıcak bir din adamı bulmazsak artık kendilerini öylece defn eder yada düz lise mezunlarına kaldırtıtrırız cenazesini :wink: [/b]

21.06.2008 - hadra

Konular