Kick-Box...

Bu sitede harika kick-box kapışmaları var izlemenizi tavsiye ederim...
[color=red][b]______________________________________[/b][/color]

[url]http://www.pefs.us/index.php?search=Kickboks[/url]

18 yorum

Ynt: Kick-Box...

ben kick-box'u hiç sevmiyorum.Çok kaba bir spor dalı >:(

17.10.2008 - is_m@il

Kick-Box...

[quote="djsahmed"]O ZAMAN KİMSENİN YAPTIĞI VE SEVİĞİ işlere sporuna laf etme NE DEMEK BUNLARI NASI SPOR SAYIYOLARSA ...[/quote]
yani bundan sonra senin açtığın hiç bir konuya yorum yapmıyım öyle mi=)

sevgili kardeşim yazı ve davranışlarından anladığım kadarıyla küçük bir kardeşimizsin o yüzden elimden geldiğince sana karşı anlayışlı olmaya çalışıcam ama sende bu kadar alıngan olma olur mu :wink:

23.08.2007 - su misali

Kick-Box...

[quote="djsahmed"]TMM Grup kurun o zaman herkes birbiriyle aynı fikirde olsun diğerin ekarşı çıksın öyel olsun iyi olur valla harbi diyorum ...[/quote]

işte yine anlayamıyorum sizi :!:

bu aşırı tepkinizin sebebini merak ediyorum. grup kuralım diyen sizdiniz. bizim böyle bir talebimiz hiç olmadı, olmasını da istemiyoruz.

ahmet kardeşim söylediğiniz herşeyi herkes onaylamayabilir! bu tercih meselesidir, aramızda bir ayrılık oluşturmaz. bunlar kişisel tercihler, bizim görüşmelerimiz ise kişisel değil! bunu ayırdedebilmeliyiz diye düşünüyorum.

selamlar kardeşim.

23.08.2007 - naz

Kick-Box...

TMM Grup kurun o zaman herkes birbiriyle aynı fikirde olsun diğerin ekarşı çıksın öyel olsun iyi olur valla harbi diyorum ...

23.08.2007 - djsahmed

Kick-Box...

[quote="djsahmed"]O ZAMAN KİMSENİN YAPTIĞI VE SEVİĞİ işlere sporuna laf etme NE DEMEK BUNLARI NASI SPOR SAYIYOLARSA ...[/quote]

ahmet kardeşim ben de su misali ile aynı fikirdeyim :oops:

sizin yorumlarınızı alıntı yaparak gülümsememin sebebi hadra kardeşin [b]kanko[/b] diye hitap etmesiydi. siteye ilk geldiğiniz dönemde bu konu ile ilgili olan dialoğumuzdan dolayı gülümsedim. ben bir türlü sizi anlayamıyordum, demek anlayan kardeşler de varmış diye düşündüm. durum bundan ibaret.

sonra sizin neşenizi bozmamak için gülümsememin asıl sebebini açıklamamıştım.

neyse kardeşim büyütülecek birşey yok, zevkler ve renkler tartışılmazmış diye boşuna dememişler 8-)

Allah'a emanet olun..

23.08.2007 - naz

Kick-Box...

O ZAMAN KİMSENİN YAPTIĞI VE SEVİĞİ işlere sporuna laf etme NE DEMEK BUNLARI NASI SPOR SAYIYOLARSA ...

23.08.2007 - djsahmed

Kick-Box...

[quote="djsahmed"]HZ. MUAHMMED A.S IN HENDEK ve diğer savaşlarını izlemeni tavsiye ederim kardeşim..

Hz. HAMZA nasıl çarpışıyo orda bak ona göre cevap yaz bana ...

SİZİN GİBİLER YÜZÜNDEN SPOR YAPMAKTA GÜNAH ARTIK NE DİYİM ARTIK BEN YA NE DİYİM SÖYLESENE SÖYLESENİZE :x

:wink:[/quote]

sevgili ahmet kardeşim nedense yorum yaptığımızda ve aynı fikirleri paylaşmadığımızda kızıyorsun halbuki biraz daha anlyışlı olmalısın herkes aynı fikirde olmazki:)

ben günah filan demedim yalnızca bu sporu beğenmediğimi söyledim ama merak ediyorsan bu sporun hükmünüde öğrenip yazayım=)

ayrıca hz.Muhammed (s.a.v), Hz. Hamza ve diğerleri keyif olsun diye çarpışmıyorduki

neyse kardeşim ben benim yüzümden moralini bozma tamam mı
:wink:

23.08.2007 - su misali

Kick-Box...

HZ. MUAHMMED A.S IN HENDEK ve diğer savaşlarını izlemeni tavsiye ederim kardeşim..

Hz. HAMZA nasıl çarpışıyo orda bak ona göre cevap yaz bana ...

SİZİN GİBİLER YÜZÜNDEN SPOR YAPMAKTA GÜNAH ARTIK NE DİYİM ARTIK BEN YA NE DİYİM SÖYLESENE SÖYLESENİZE :x

:wink:

22.08.2007 - djsahmed

Kick-Box...

böyle şeyleri izleyemiyorum buna nasıl spor deniyorsa artık =)

22.08.2007 - su misali

Kick-Box...

[quote="su misali"]bu tür şeyleri izlemek insanlara nasıl zevk veriyor anlamıyorum orda resmen birbirlerini dövüyorlar :)[/quote]

[b]o gözle değilde spor gözü ile bakalım o zaman izlenir :P mesela o yumruklar darrbeler nasıl atıldığı karşıdakinin yediği hamleleren nasıl çöktüğü :twisted: :lol: :D :P [/b]

22.08.2007 - hadra

Kick-Box...

bu tür şeyleri izlemek insanlara nasıl zevk veriyor anlamıyorum orda resmen birbirlerini dövüyorlar :)

22.08.2007 - su misali

Kick-Box...

AYNEN ÖYLE KATILIYORUM + ONAYLIYORUM :wink:

22.08.2007 - djsahmed

Kick-Box...

[quote="djsahmed"]OOOOOOOO

Naz hanımda bize katıldı tam grup olduk heyyyyy bize katılmak isteyen var mı daha ben sevmek sizleri ... :lol:

Saygılar :wink:[/quote]

[b]grup yavaş yavaş çoğalıyor kanko e hadi hayırlısı :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: [/b][/b]

22.08.2007 - hadra

Kick-Box...

OOOOOOOO

Naz hanımda bize katıldı tam grup olduk heyyyyy bize katılmak isteyen var mı daha sizleri seviyorum ... :lol:

Saygılar :wink:

21.08.2007 - djsahmed

Kick-Box...

[quote="hadra"][quote="djsahmed"]Ayıp ettin sende bizdensin demek ha !!! :lol: :lol: :lol:

Rica Ederim :wink:[/quote]

hea kanko bende sizdenim :twisted: :lol:[/quote]

:D

21.08.2007 - naz

Konular