Görmeden Yazdığıma

kimsin,hayatın neresindensin bilmiyorum.hangi kapalı kapılan ardında kaldı umutların,neyde en çok mutlu oldun ,en çok neyi seversin onuda bilmiyorum.bilmeden,tanımadan,tanımak içinde zaman ayırmadan yazıyorum bunları.hayatın kimbilir hangi noktasında karşılacağım seninle.biz demeyle bütünleşecek mi dilimiz ve ruhumuz hele hele bunu hiç bilmiyorum.

umutlarımı geleceğime bağlayıp yeşertiyorum.odamın en kuytu köşesine gizlediğim güneşin üstünü açıyorum.bu kez izin veriyorum duygularıma.ışıltıya bırakıyorum korkularımı.karanlıklarımı,sancılarımı,sancı sandıklarımı bir bir gömüyorum pemceremdeki çiçeğimin toprağına.konuşmak için onu seçmiyorum bu sefer...

seni görmeden,tanımadan,varlığının hangi gelecekte varlığımla buluşacağını bilmeden sana bunları yazıyorum.kimse hayatı için kötü bir hayal kurmaz onu da biliyorum.benimkisi bir umut değil,en derin his...mutlu olacağımı hissediyorum...

belki deniz karşısına geçip el ele gezmedik seninle.doğrularmız,tabularımız,kararlarımız vardı.sevdiğimide söylemedim sana.duymayıda beklemedim oysa.sinemada bir birine kayan bakışlardan olmadı bakışlarımız.bakışlarınıda göremedim ya neyse...belki açsaydım gözlerimi yanımda olacaktın.ismini bilmekle kalmayacaktı içimdekiler.ruhumun en katı hali kayıp gidecekti belki benden.belkileri de keşkeleri de korkuları da teker teker arka adımda bırakıyorum .

seni görmeden,tanımadan,varlığının hangi gelecekte varlığımla buluşacağını bilmeden sana bunları yazıyorum.kimse hayatı için kötü bir hayal kurmaz onu da biliyorum.benimkisi bir umut değil,en derin his...mutlu olacağımı hissediyorum...

En son RABB'im yolundan ayırma tarafından Pts Şub 18, 2008 10:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kuşluk vakti ile,karanlığı ile alemi kaplayan gece ile kasem ederim ki,Rabbin seni terk etmedi ve sana darılmadı.Elbette ahiret senin için dünyadan daha hayırlıdır.Muhakkak Rabbin sana hoşnud olacağın şeyi vercektir.(duha suresi)

2 yorum

Görmeden Yazdığıma

yok hayır yazılarınızı çok severek okuyorum

04.03.2008 - abıhayat

Görmeden Yazdığıma

Sevgi sadece gördüğüne duyulmaz.kimi zaman içinde bulur sni.bazende hiç beklemediğin yerde yakalar..

yazımı beğenip de paylaştığınız için eyvallah..

yalnız ricam alıntı olduğunu belirtecek olmanız.
bu konuda biraz itinalıyım arkadaşlar.

umarım yanlış anlaşılmam

tekrar teşekkür ederim

selametle

03.03.2008 - rabbimyolundanayirma

Konular