özlemim sana

SEN İÇİMDE HEP GİZLİ KALACAKSIN

Hayret komasında beklerken acılarım, yine efkarlaşan yüreğime seni soruyordum bir sonbahar…Yine yaralıyordum övşelenmiş kalbimi…yine sen kokuyordu dokunduğum her şey…yine sen vardın hayatın her demınde…Yine sukut-u hayale uğramıştı bakışlarım…yine sensiz gecelere düştüm kaldım öylece…
Senden kaçmak isteyen duygularımın en son sığınağıydı bu yalnızlığım. En son bekleyişimdi bitip dinmeyen acılarım için bu bekleyiş…
Islak damlalardan bir acı zehir sunuyorum her gece yastığıma. Uykularım hep haram oluyor, uyusam bile rüyalarım hep seni buluyor…Sensiz geçen her bir zaman bana sensizliğin çaresizliğini sunuyordu.
Kapım her çalındığında, yada telefon her ses verişinde, bir ümitle bekliyorum belki sensin diye…
Unutmaya çalışmak istesem de unutamıyorum...hatıralarıma öyle bir yer edişin var ki, asla seni kalbimden atamıyorum.
Maziye her daldığımda, seni karşıma her aldığımda ve senle göz göze kaldığımda. Bakışlarının esaretine bırakıyordum kendimi. Gözlerinde ki o gülümsemeyi, gözlerindeki o sevgiyi hissedebiliyor, manasız heyecanlarda boğuluyordum sanki. Yitik bir zamana gömülü kalsa da mazim…
SENİ HAYALLERİMDE HALA NEDEN YASIYORDUM? Söyler misin SENİ HALA NASIL UNUTAMIYORDUM?
Sırlı kapıları araladım sayende. Bir nazlı bakışına her dem oldum…İnan ki güzelim ben sende yaşadım, ben sende varoldum.
Bunca zaman, bunca anı unutturmamış seni bana. Bir ibret var ki bu yazdıklarımı anlayana…
GÖZLERİMDE GİZEMLİ BİR PERDE OLARAK KALACAKSIN…O PERDEYİ HER ARALAYIŞIMDA BİLİYORUM Kİ HEP SEN OLACAKSIN…TAAAKİ ÖLÜM BİZİ AYIRINCAYA KADAR…HEP ORADA GİZLİ VE SAKLI KALACAKSIN…ELBET BİR GÜN SENİ NE KADAR ÇOK SEVDİĞİMİ DAHA İYİ ANLAYACAKSIN…

4 yorum

özlemim sana

teşekkür sizlere aslında beğendiğiniz için

20.03.2008 - abıhayat

özlemim sana

Teşekkürler...

12.03.2008 - Hanif

özlemim sana

Bu gece hasretin,bir başka acıtıyor canımı,
Yar..! özlemin yüreğimden doldu da taştı..
Sen başka bir diyarda,beklerken sabahları,
Sensiz doğsa da güneş,gündüzlerim karanlıktı…

Neyleyim güneşi,gülen gözlerin yoksa karşımda..
Varsın aydınlanmasın,karanlıkta kalsın günlerim..
Sensizlik yazılmışsa yazıma,kaderim der çekerim..
Sen ister sev beni,istersen sevme,ben ikimiz içinde severim...

Hatıralar avutur,merhem olur tuz bastığın yarama..
Sen hep gül yeter ki,ben karalar bağlarım başıma…
Mutlu olman için,el açmış yalvarıyorken Allah'a..
Aldırma hasretinden tükenen,yüreğime akan yaşlara…

Sen ağlama sevdiğim,mutlu ol gülsün gözlerin…
Sana değil kendimedir,acı dolu yüreğime sözlerim…
Varsın olmasın vuslat,umutlarım son bulsun neyleyim..?
Özlemlerimle,sensizlik içinde kapansın,seni görmeyen gözlerim…
Hasretim sanadır,özlemim sana,seni hep sevdim,ölene dek de seveceğim….

04.03.2008 - abıhayat

özlemim sana

duygu yüklü emeğinize sağlık :cry:

02.03.2008 - nursem

Konular