Ben Ne yapayim kime sorayim ne edeyim??

6 Senedir evliyim, ve esimle beraber olamiyoruz.Esim problemin ne oldugunu bilmiyo ama sirf seninle olmuyo diyo.
Buda demek oluyorki baskalariyla olumus malesef. Kusura bakmayin. Ama bunu baska türlü belirtemiyorum :oops:

Hata ettim cinci hocalara cok bas vurdum ve cok pismanim.Ama olan oldu artik. Allahim aff etsin.
Ben simdi ne yapayim söylermisiniz. Hala ayni durum devam ediyo ve biz artik Caresizce ayriliktan bahs ediyoruz. Ama sevmedigimizden degil.Karsidakine yazik etmemek ugruna. Aslinda ayriligi ne o ne ben kesinlikle istemiyoruz. Saglik sorunu ikimizdede yok. Evet ne yapalim. Hangi dualari okuyalim veya tasiyalim veya icelimmi bilmiyorum

Herkezten Allah razi olsun

2 yorum

Ben Ne yapayim kime sorayim ne edeyim??

yav kardesim ayni durum devam ediyor diyorsunuz nasil oluyorda sizin yüzünüze bakabiliyor hayret ediyorum haya nedir izah eden varmi bir hata yapmis olabilir olmamasi lazim ama olmus devam ettirmek Allah sizlere sabir versin yuvaniz bu gün yikilmasa yarin yikilmaya mahkum.

28.06.2008 - talib

Sayın Habibe adlı okur size cevşeni tavsiye ederim

Arkadaş öncelikle kocanıza 6 sene sabır edip terk etmediğiniz için allah razı olsun demek gerekir.eşinizin problemi pisikoljik biyolojik yad fizyolojik mi orası bize malum.bizler bu durmda
1 dua denen silaha sarılırız,
2 doktora gidilir
3sağlam bir hocaya gitmek fgerikr.
4 cevşenil kebir denen bir dua vardır.o dua hem uzun hemde yazımı müşküldür.ama neticesi olumlu olur.safran ile tepsi içine yazılarak.yapılır.teferuatını hazırlayınca size bildiririm.bir arkadaş eşiyle problemi vardı birleşme olmuyordu kadın çekiniyordu.bu cevşen yazıldıktan sonra ,bütün müşkülatlar bitti. hamd olsun.
evlilikten murat rızayı ilahidir.ama iki tarafın da birbirlerinin fizyolojik ihtiyaçlarını gidermesi gerekir.bu fizyolojik ihtiyaç eşler arasındaki muhabbeti de artırır.hemen boşanma yolunu seçmemek gerekir.

12.02.2008 - tahkik

Konular