Feministlerin Kongresi Çok Komik Bakmadan Geçmeyin

1998 Dünya Feministler Kongresinde, kadınların eşitlik konusunda ısrarcı olmaları karara bağlanmış. Hepsi ülkelerine dönmüşler. 1999'daki kongrede, gelişmeler tartışılmış.

Amerikan delegesi hanımefendi kürsüye gelmiş: Geçen yılın kararlarını aynen uyguladım. Eve gider gitmez kocama bundan sonra temiz çamaşır istersen kendi çamaşırını kendin yıka işte makine orada dedim. İlk gün bir şey görmedim, ikinci gün birşey görmedim, üçüncü gün bir baktım kocam makinenin başında yalnız kendi çamaşırlarını değil benimkileri de yıkıyor.

Alman delege söz almış, arkasından. Bende kocama bundan böyle temiz tabakta yemek istiyorsan kendi bulaşığını kendin yıka dedim. İlk gün bir şey görmedim, ikinci gün bir şey görmedim, üçüncü gün bir baktım kocam makinenin başında yalnız kendi bulaşıklarını değil benimkileride yıkıyor.

Üçüncü olarak Türk delege söz almış; Türkiyeye döner dönmez kocama bundan böyle yemek istiyorsan kendin pişirmen gerekecek, işte mutfak orada dedim. İlk gün bir şey görmedim, ikinci gün bir şey görmedim, üçüncü gün sol gözüm biraz açılır gibi oldu, hafiften görmeye başladım!!!

:lol: :lol:

1 yorum

Feministlerin Kongresi Çok Komik Bakmadan Geçmeyin

:!: :!: :!:
klasik cahil diktatör türk erkeği hikayesi!!
bu hikaye ve espirilerin yayılmasına artık engel olalım!!, bunlarla gençlerimiz abd hayranı yapılmaya çalışıldı, sanatçı bozmaları "abd sana canım feda" tişörtleri ile konser verebildi, "ah şu çılgın tükler" kitabı satış rekoru kırdı ama sırf türklerin aptal olduğu düşüncesini yaymak için işe yaradı, genç nesil milletini beğenmez oldu, sıradışı olmak için her geleneği aşağılar oldu, ki türk milleti diğer milletlere göre çok daha insacıl, sevgi kültürü hakim bir millet!!!
Hikayeye yorumum: :?: :?: Müslüman erkek karısına zulüm etmez..

20.03.2008 - yelizz

Konular