HOLOWOOD

Arkadaşlar bence şu holowod ve yeşilçam filimlerinin ne orjinal vcd ve dvd sini almak nede sinemada gösterime girdiğinde izlemek doğru değil diye düşünüyorum illede alacaksak korsanlarını alalım bence

çünkü böyle yapmazsak bu sektörler daha da güçlenecek ve kapitalizme,misyonerliğe,ve ahlaksızlığa daha fazla katkı sağlayacaktır

13 yorum

HOLOWOOD

kardesim harun20, haklisiniz, mesele anlasilmistir...
bunu belirtmemin sebebi burayi okuyanlarin celiskide kalmamalari icin...

08.12.2007 - alaattin

HOLOWOOD

kardesim anlasamadigimiz bir nokta var ancak o noktayi ortaya koyamiyoruz herhalde...
krdesim , kardesimin degil gayri mesru borcunu mesru olan borcunuda benim ödeme mecburiyetimin oldugunu sanmiyorum (ödesem tabi daha iyi olur)...
oysa sinama ile sifreli spor tv sinin sifresinin kirilmasi suretiyle izlenmesi tami tamina örtüsüyor, eger buna gecer verirseniz , günahini sizin boynunuza yikip hemen yarin tv yi actiracam :lol: :lol: ...

01.12.2007 - alaattin

nerden nereye

ben sinema diyorum sen içki makinası kırmak,lig tv şifresini çözmek diyorsun ne alaka bazı şeyler duruma göre değişir .
savaşlarda alınan ganimet mallarıda düşmanların bizzat kendi malları
burda da mı hakları yeniliyor.

birisi senin öz kardeşine esrar(ALLAH KORUSUN) satsa ve kardeşin parasını ödemese sen ne yaparsın VE ödememe gibi bir fırsatta eline geçmiş

30.11.2007 - harun20

HOLOWOOD

ben o halde birsey sorayim....
lig tv sifreli , sifresini kirdirma imkanim olabilir, o sekilde lig tv yi izleyebilirmiyim?

29.11.2007 - alaattin

illede alınacaksa ....

alaattin kardeşim illede alınacaksa korasanı alınsın

29.11.2007 - harun20

HOLOWOOD

kardesim ,madem zararli, bende zararli oldugunda hemfikirim, o halde neden o yapitlari seyredelim...
mesela icki haram adam icecekse calipmi icsin? anliyamiyorum herhalde ?

28.11.2007 - alaattin

hayvan akkı evet de

alaattin dostum sen galiba neyi ve kimi savunduğunu bilmiyorsun ;
hayvanın hakkı konusunda sana katılıyorum diyecek birşeyim yok fakat sinema alemi dünyaya bir zehir saçıyor misyonerlik,sapıklık,kendi kültürleri vb..

sokaklarımıza baksana neyin eseri bir düşün; toplumumuzun bu haklarının vebalini senin gibi düşünenler veremeyecektir.

28.11.2007 - harun20

HOLOWOOD

arkadasin biri, kendisi sigara iciyor, bana dedi ki su sigara otomatlarini kirip iclerinden sigaralari alalim gavura zarar olsun.., ben ondada ayni mantigi görüyorum...

27.11.2007 - alaattin

HOLOWOOD

[quote="alaattin"]hak hukuk oldugunuda dikkatten uzak tutmiyalim... ya hic alma yada alirsan orjinalinden ayrilma, eger ahirete imanimiz varsa...[/quote]

hak hukuk diyorsun evet haklisin. neyin hakki? Gaspcinin ne gibi hakki olabilir?

Adam ermeni soykirimi var diye film cevirmis sen hak hukuk diye para mi vereceksin? Hak hukuk diye para veren bunun vebalini ödeyemez. Illa izleyecekse gitsin korsanini bulsun...

Sarki pop vs adam zaten dinlemekle bir günaha giriyor. ha gidip bir de para vererek ikinci günaha niye girsin? para verince para verdigi icin günaha girecek.. korsan alirsa senin tabirin ile hak oldugu icin günaha girecek.. Öylede alsa böylede alsa bir günah icine giriyor zaten. Ama o kisinin eserine para vererek küfrüne destek oldugu icin daha büyük günaha girecegi ortada... Hic olmazsa destek olmasin..

27.11.2007 - vefali

Re: ne hakkı

[quote="harun20"]adamlar dünyayı zehirliyor bizde para verip onları güçlendireceğiz öyle mi ne hakkı (alaaddin)[/quote]

kardesim madem o kadar düsünüyorsun, korsaninida alma... gavurun hakki ve hayvanin hakki müminin hakkindandan cok daha vahimdir... hafife alanin vay haline...

26.11.2007 - alaattin

ne hakkı

adamlar dünyayı zehirliyor bizde para verip onları güçlendireceğiz öyle mi ne hakkı (alaaddin)

26.11.2007 - harun20

HOLOWOOD

hak hukuk oldugunuda dikkatten uzak tutmiyalim... ya hic alma yada alirsan orjinalinden ayrilma, eger ahirete imanimiz varsa...

25.11.2007 - alaattin

HOLOWOOD

sanirim dogru bir soruna parmak basmis durumdasiniz..

25.11.2007 - vefali

Konular