Tebriklesme

kardeslerim Allah Ümmeti Muhammedin kadir gecesini hayirli mubarek eylesin zehirli ok ailesi olarakta bütün kardeslerimizin kadir gecesini hayirlara vesile olmasini diler bu gecenin hürmetine Cennet listesine gecenlerden eylesin Amin

17 yorum

Tebriklesme

[quote="naz"]Velâdet kandiliniz mübarek olsun. Allah dua ve ibadetlerimizi kabul eylesin.[/quote] aminnn....

20.03.2008 - alaattin

Tebriklesme

[quote="naz"]Velâdet kandiliniz mübarek olsun. Allah dua ve ibadetlerimizi kabul eylesin.[/quote]

20.03.2008 - talib

Tebriklesme

[quote="naz"]Velâdet kandiliniz mübarek olsun. Allah dua ve ibadetlerimizi kabul eylesin.[/quote]

hayirlara vesile olmasi ümid iile

19.03.2008 - vefali

Tebriklesme

Velâdet kandiliniz mübarek olsun. Allah dua ve ibadetlerimizi kabul eylesin.

19.03.2008 - naz

Tebriklesme

[quote]Rabbim nice hayırlı seneler nasip eylesin, rızasına uygun bir ömür yaşatsın.amin.[/quote]
Amin..

11.01.2008 - su misali

Tebriklesme

Değerli zehirliok sakinleri, hepinizin hicri yılbaşının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Rabbim nice hayırlı seneler nasip eylesin, rızasına uygun bir ömür yaşatsın.amin.

11.01.2008 - naz

Tebriklesme

amin kardeşlerim, dualarda buluşmak ümidi ile hepimizin bayramı mübarek olsun.

21.12.2007 - naz

Tebriklesme

mubarek kurban bayramimizi kutlar ve butun islam alemine hayirli olmasini yuce rabim den niyaz ederim

selametle

20.12.2007 - El-ensar

Tebriklesme

hepimizin kurbani mübarek olsun

20.12.2007 - vefali

Tebriklesme

mübarek kurban bayraminizi tebrik eder, ümmeti muhammede hayirlara vesile olmasi icin niyaz ederim...

19.12.2007 - alaattin

Tebriklesme

kardeslerim zehirli ok ailesi olarak hepimizin bayrami mubarek olsun

19.12.2007 - talib

Tebriklesme

[quote="naz"]Rab'bim razı olsun kardeşlerim, ben de herkesin bayramını tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim.[/quote]

12.10.2007 - su misali

Tebriklesme

Rab'bim razı olsun kardeşlerim, ben de herkesin bayramını tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim.

11.10.2007 - naz

Tebriklesme

Tüm kardeşlerimizin Bayramını tebrik ederim...

11.10.2007 - katip

Tebriklesme

Amin. Cümlemizin bayramı mübarek olsun!

11.10.2007 - ankebut-57

Konular