Üsteki üyeyi Nasıl bilirsiniz

Mercan kardeşim ben hiç bir şey anlayamadım yorumlarınıza yetişmiyorum :-[

Kendimden bahsetmiyorum tabiki
Zambak kardeşimizden bahsediyorum

ilk görüşte bende kendini anlatıyosun sandım :D
ama okuyunca yazdıklarını geneli seni anlatan sözcükler değil ::)

Mercan kardeşim ben hiç bir şey anlayamadım yorumlarınıza yetişmiyorum  :-[

Haklısınız kardeşim .
Baya karışmış olay
Şimdi Yazdıklarımı başından itibaren Türkçeleştireyim :)

İlk olarak hani siz dediniz ya 'zambak kardeşiniz + ları gizli yapardı nasıl yakalandı acep ' diye
Aslında ben 'taktir ettiği yazıya bol bol + veren birisi' bunu  gölge kardeşimize hitaben yazmıştım ...

zambak kardeşimizde olduğu gibi lafı tam yerine koyabilen
taktir ettiği yazıya bol bol + veren  :) birisi ...

Bu yazıda kalın olan kısmı sizin içinde yazmıştım

Olayın özü gölge kardeşimizi anlatırken sizin içinde lafları tam yerine koyuyor, tam yerinde söylüyor demiştim sadece ...

Sonra siz ben gizli veriyorum + ları nerden anladınız deyince bende cevap olarak espriyle karışık 'sorduğunuz sorunun içinde cevabınız kendiniz söylediniz dedim'
hani siz ben artıları çaktırmadan veriyorum dediniz ya ona isnadedn öyle dedim :)
bilmiyorum anlatabildimmi :)

Sonrada ana başlığa (Üsteki üyeyi Nasıl bilirsiniz ) geri dönüş yaparak sizi nasıl bildiğimi yazdım

Çok güzel paylaşımlarda bulunan, sakin ama damarına basıldığında doğal olarak sinirlenebilen bir kardeşimiz Gülümseme
taktir ettiği paylaşımlara bol bol + veren bir kardeşimiz  :)  :)
Sağolsun hep dualarıyla bizlere destek veriyor

Umarım açıklayabilmişimdir :)

Gayet net olmuş kardeşim.Teşekkür ediyorum.Bu arada ne zaman sinirlendim acep :o Kolay kolay o yönümü göremezsiniz ,hele zehirli okta hiç ;D

Bu arada ne zaman sinirlendim acep :o Kolay kolay o yönümü göremezsiniz ,hele zehirli okta hiç ;D

Nerde olduğunu söylemeyim şimdi tekrar o konuya dönülmesin ama 1 Kere görmüştüm kardeşim :) :)

:) peki öyle diyorsanız öyledir kardeşim.

:) Teşekkürler kardeşim sağolun Allah razı olsun ...

eger kisilerin artilari eksilerinden fazlaysa eksiler unutulmamali anlatilmamali...
eksileri artilarindan fazlaysa, ki bir arti cok eksiyi silebilmeli...

dönelim koniuya:
en son cevap yazan kardesimiz degerlendirilmeli... ama en son kimde kalmistik ben de karistirdim ;D

kafana göre takıl kardeşim anlat birisini :D

bende üsteki kardeşimi bilgisayardan çok iyi anlıyan biri olarak
hemde çok yardımsever olarak biliyorum... ;) ;)

:)
Allah razı olsun
Bende sizi insanları çok iyi anlayabilen ;D
Yardımsever
Biraz meşkul ama vakit buldukça buralarda olan
Sözleriyle bize örnek teşkil eden bir kardeşimiz olarak biliyorum ...
:)

Bilgisayarla arası çok iyi olan,dikkatli ve mollayı ihmal eden bir kardeşimiz :)

Bilgisayarla arası çok iyi olan,dikkatli ve mollayı ihmal eden bir kardeşimiz :)

:) Teşekkür ederim kardeşim
Uyarınız için ayriyetten teşekkür ederim :)
Şuan denizi aşıp okyanusa geçtim :)

:) :)

üstteki üyeyi tanıtayım kaçıncı oldu bilmiyoru ama :D
şimdi zambak kardeşimi ben buraya ilk geldiğimde sitenin yöneticisi filan sandığım için ondan çok korkardım... :D
ama öyle bişi var mı hala bilmiyorum ???
neyse varsa da bu söylediğimden sonra beni üyelikten çıkarmaz inş... :)
sitede yaşının cinsiyetinin filan bilinmesine çok karşı bir kardeşim..ama o istemese de herşey açık malesef :)

bunun dışında öğrenci heralde...dünyalık sınavları hiç sevmiyo(hangimiz seviyoruz ki)

bu kadar biliyorum zambak kardeşimi ...inş kötü bişi yazmamışımdır..hakkını helal et kardeşim...

Forum Oyunları