Üsteki üyeyi Nasıl bilirsiniz

Ya neler oluyor nedir bu karamsarlık neyiniz var Allahaşkına belki çok klasik olacak ama ölümden başka herşeye çare var bazen insan olaylara nasıl görmek isterse öyle görür ne olur Allah rızası için sizede söylüyorum şayet okumadıysanız muhammed bozdağın ruhsal zeka birde istemenin esrarı kitabını okuyun çok ama çok faydasını göreceksiniz mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler ..
saygı ve sevgilerimle..

mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler ..
saygı ve sevgilerimle..

bir müslümanin bir derdi oldugunda nerede ve ne zaman olursa olsun o müslümanin derdi ile dertlenilir...
müslümanligin öz degerlerindendir...

lakin, beyazcan da hakli... cünkü bu oyun amacli bir konuydu...
sanirim Gölgeyi anlatmak zor geldi ;D

gölge kardeşimiz tanıyabildiğim kadarıyla
lafını söylemekten çekinmeyen :)
zambak kardeşimizde olduğu gibi lafı tam yerine koyabilen
taktir ettiği yazıya bol bol + veren :) birisi ...

Ya neler oluyor nedir bu karamsarlık neyiniz var Allahaşkına belki çok klasik olacak ama ölümden başka herşeye çare var bazen insan olaylara nasıl görmek isterse öyle görür ne olur Allah rızası için sizede söylüyorum şayet okumadıysanız muhammed bozdağın ruhsal zeka birde istemenin esrarı kitabını okuyun çok ama çok faydasını göreceksiniz mevlam görelim neyler neylerse güzel eyler ..
saygı ve sevgilerimle..

hesra kardeşim sen kendini hiç üzme..ben böyle inan ki çok mutluyum..yalancı mutluluklarla avunmaktan iyidir...çok saol ilgilendiğin için :)

mercan kardeşimi bi tek ben tanıtmadım galiba...eksik kamıyım bende tanıtayım :)

kişiliğini tam çözemedim...bi gün çok sinirli oluyor, bir gün daha az sinirli oluyor...bu konuda kararsız kaldım açıkçası :)
bunun dışında kurtlar vadisi hayranı, fanatik beşiktaşlı, konyalı, annesini çok seven biri...
ders çalışmayı hiç sevmiyor...öss yi nasıl kazandığı konusu hala şüpeli :)
hayattan bıkmış biri anlaşılan yazdıklarına göre...
neyse bu kadar yeter çocukluğunu da anlatsam tam olur heralde :)
inş kötü bişi yazmamışımdır...hakkını helal et kardeşim

;D

benden tarafı helal olsun kardeşim sizler helal edin hakkınızı :)

açıkçası ben sizin hakkınızda yazacak pek birşey bulamıyorum :)

beşiktaşlı olarak biliyorum
izmirde okuduğunuzu biliyorum
temiz kalpli temiz düşünceli biliyorum
kendinize iğne dokundurulduğunu düşününce karşıdakinin kafasına çuvaldızı geçirme düşüncesi içine girdiğinizi biliyorum :)
İnşallah bende kötü bişey yazmamışımdır ;D

kötü bişey yazmamışsın kardeşim , ayrıca yazsanda önemli değil gerçekler acıdır :)
temiz kalpli derken heralde saf demek istedin :D

estağfirullah kardeşim :) öyle desem bile kötü bir niyetle demem .
temiz, duru manasında söyledim

tamam bende biliyorum öyle bişi kasdetmediğini saol :)

:) sizde saolun kardeşim ...
selametle

taktir ettiği yazıya bol bol + veren :) birisi ...
:) zambak kardeşiniz + ları gizli yapardı nasıl yakalandı acep ::) çok çalışmka lazım çokk :)

:) zambak kardeşiniz + ları gizli yapardı nasıl yakalandı acep ::) çok çalışmka lazım çokk :)

;D işte böyle ;D

Kısmını sizin için söylemiştim kardeşim ...
Ama demekki sizde gölge kardeşimiz gibisiniz :)
Allah cümlenizden razı olsun ..

Çok güzel paylaşımlarda bulunan, sakin ama damarına basıldığında doğal olarak sinirlenebilen bir kardeşimiz :)
taktir ettiği paylaşımlara bol bol + veren bir kardeşimiz :) :)
Sağolsun hep dualarıyla bizlere destek veriyor

Çok güzel paylaşımlarda bulunan, sakin ama damarına basıldığında doğal olarak sinirlenebilen bir kardeşimiz :)
taktir ettiği paylaşımlara bol bol + veren bir kardeşimiz :) :)
Sağolsun hep dualarıyla bizlere destek veriyor

Kendimden bahsetmiyorum tabiki ;D
Zambak kardeşimizden bahsediyorum :D

Forum Oyunları