68 yorum 4. sayfa

BİR DEMET DUA

Amin arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun

01.08.2007 - keceemre

BİR DEMET DUA

Amin ... Allah ım sevdiklerini sevdir sevdiklerine sevdir bizleri... Cenettine kabul eyle cennette de cemalini görmeyi nasip eyle Rabbim..

01.08.2007 - gencc

BİR DEMET DUA

[b][color=blue]Amin.Elleriniz dert görmesin[/color][/b]

01.08.2007 - yolcu

BİR DEMET DUA

[b]Amin..Amin..[/b]

01.08.2007 - su misali

BİR DEMET DUA

[size=18px]ALLAHIM.[/size] İSLAMA VE MÜSLÜMANLARA YARDIM EYLE, GÜNAHLARIMIZI AFFEYELE, DUALARIMIZI KABUL EYLE, KUSURLARIMIZI BAĞIŞLA, ZALİMİN ZULMÜNDEN,FASIKIN FISK INDAN MÜNAFIĞIN NİFAKINDAN,ŞEYTANIN VE ŞEYTANLAŞMIŞ İNSANLARIN ŞERRİNDEN, KABİR AZABINDAN ÖZELLİKLE DİNSİZLİK VE İMANSIZLIK FELAKETİNDEN ASLIMIZI VE NESLİMİZİ MUHAFAZA EYLE. ŞÜPHESİZ SEN HERŞEYİ GÖREN VE İŞİTENSİN. ALLAH'IM KALBİMİZDEKİ İMAN AŞKINI KORU, BİZİ SENSİZ BIRAKMA. GÖZ ACIP KAPAYINCAYA KADAR BİLE OLSA BİZİ NEFSİMİZLE BAŞBAŞA BIRAKMA. ALLAH'IM CENNETİNİ CEMALİNLE MÜJDELENDİR, PEYGAMBER EFENDİMİZEs.a.v. BİZ KOMŞU EYLE, SANA LAYIK KUL PEYGAMBER EFENDİMİZE LAYIK ÜMMET OLMAYI NASİP EYLE, YAPTIĞIMIZ İBADETLERİ EKSİKLERİ VE NOKSANLARIYLA TAMAM EYLE, ŞÜPHESİZ EN SON DÖNÜŞ SANADIR
AMİN.

31.07.2007 - senkahveci

BİR DEMET DUA

AMİN AMİN... Allah razı olsun kardeşlerim elelriniz dert görmesinn Bende kendi duamı yazıyımm..

Allah'ım bana sevdiklerime ve beni sevenlere Zatına Hakiki Kul Efendimiz (SAV) e Hakiki ümmet ve Mürşidi Kamil (ks) Hakiki evlat olmayo nasip eyle. Şeytanın şerrinden , nefislerimizn şerrinden ve Şeytanlaşmış insanların şerrriden bizleri muhafaza et. Bizleri son nefeste dahi İmandan bu yoldan muhabbetinden ve feyzinden ayırma Rabbim. İmanla göç edebilmeyi nasip eyle.. Rabbim hayılı insanlarla karşılaştır hayırlı insan olmamızı nasip et. Annemize babamıza hayırlı evlat eşimize hayırlı eş çocuklarımıza hayırlı anne baba kayınvalidemize kayınbabamıza hayırlı gelin olmayı nasip eyle... Allahım hayırlı eş hayırlı evlatlar ve hayırlı bir evlilik nasip eyle.. Allahım hak ile batılı ayırmamıza ve doğru yolda ilerlememize yardımcı ol. Sen Kelamını her yere duyurabilmemize yardımcı ol. Hizmetlerimizi kabul eyle ve hizmetlerimizi artırmamıza yardımcı ol Allahım. VELHAMDÜLİLLAHİRRABBİL ALEMİN.....

AMİN AMİN AMİN...

28.07.2007 - gencc

BİR DEMET DUA

[size=18px]amin su misali kardeşim, amin...

[color=darkred]Ey âlemin Yaratıcısı! Ey RABBİM...

Kasvetli, kararmış, katılaşmış âdetâ taş gibi olmuş olan kalbimizi mum gibi yumuşat, feryâdımızı, âh u vâhımızı, hoş eyle ki rahmetini celbetsin, çeksin.

Bizi köle gibi kullanan bu serkeş nefisten bizi satın al.
O nefis bıçağı kemiğe dayandı (zulmü canımıza yetti).

Yâ Rabbî! Sana ne arz edeyim. Çünkü sen gizli ve açık her şeyi bilirsin."
Bizi bize bırakma RABBİM..bizi bize bırakma...!

Amin.[/color][/size]

28.07.2007 - naz

BİR DEMET DUA

[color=indigo]Ya RABBi!
Ya Rabbi! Kalblerimizi sevginle doldur...
Ya Rabbi! Sevdiklerini bize de sevdir...
Ya Rabbi! Yerdiklerini bizede yerdir...
Ya Rabbi! Senin rizan icin seven, senin rızan icin bugz eden kullarından eyle bizleri...

Ya RABBi!
Seni hakkıyla bilmeyi,
Sana hakkıyla hamd etmeyi,
Sana hakkıyla şükretmeyi,
Sana hakkıyla tövbe etmeyi,
Sana hakkıyla ibadet etmeyi bizlere nasip eyle...

Biz güçsüz, biz zayıfız, bizleri kusurlarımızın karşılığı olarak cezalandırma, bizleri affet, kusurlarımızı bağışla...

Ey merhametlilerin en merhametlisi, bize merhamet et, bizi affet, bizi bağışla....

Ya Rabbi, Bizlere verdigin nimetleri aratma.
Ya Rabbi, Veren el eyleyip, alan el eyleme.
Ya Rabbi, Nimetlerine şükredenlerden eyle.
Ya Rabbi, Aza kanaat edebilenlerden eyle.
Ya Rabbi, Midesi tok, gözü aç olanlardan eyleme.
Ya Rabbi, Bizleri buldugunda şükredebilenlerden,
bulamadiginda da sabredebilenlerden eyle.

Ya Rabbi, Bizleri, sana kul olabilenlerden eyle.
Ya Rabbi, Bizleri Resulüne Ümmet olabilenlerden eyle.
Ya Rabbi, Halimiz ayandır sana, hakkımızda hayırlı olan neyse onu nasip eyle bize

Amin..[/color]

28.07.2007 - su misali

BİR DEMET DUA

[size=18px][color=green]Ya Rabbi, uyuyan kalblerimizi gaflet uykusundan uyandır, bizi tevbe eden ve sâlih amel işleyen kullarından eyle!

Amin.[/color][/size]

28.07.2007 - naz

BİR DEMET DUA

[quote="senkahveci"]ALLAH c.c dualarını kabul etsin
gercekten ço güzel dualar etmişsin. dularının devamı dileğiyle
ALLAH a emanet ol...[/quote]

amin, rabbim razı olsun kardeşim.

buyrun siz de katılın dualarımıza. üyeliğiniz hayırlı olsun.

28.07.2007 - naz

"DUA"

ALLAH c.c dualarını kabul etsin
gercekten ço güzel dualar etmişsin. dularının devamı dileğiyle
ALLAH a emanet ol...

27.07.2007 - senkahveci

BİR DEMET DUA

[color=orange][size=18px]Ey her belayı kaldıran Allah'ım!..
Ey her duayı kabul eden Allah'ım!..
Ey kırık kalpleri iyileştiren!..
Ey güçlükleri kolaylaştıran!..
Ey gariplerin sahibi!..
Ey yalnızları teselli eden!..
Ey Senden başka ilah olmayan !..
Ey merhametlilerin en merhametlisi!..

Seni her türlü noksan sıfatlardan tenzih ederim...
Bizi bütün sıkıntılardan kurtarmanı dilerim...
Kalbimize muhabbetini koymanı,Sen'den başka hiç bir düşüncemiz olmamasını,Sen'den başka hiç kimseyi zikretmememizi,bizi muhafaza etmeni ve bizlere merhamet etmeni dilerim...

Ey duaları kabul eden,''Huzuruma açılan elleri boş çevirmeye haya ederim'' diye buyuran, Sen dualarımızı kabul eyle...Aşkını kalbimize yerleştir,Efendimizin ve O'nun güzel soyundan,yolundan bizleri ayırma...

Amin.[/size][/color]

26.07.2007 - naz

BİR DEMET DUA

[size=18px]Allahım,senin sevdiğin ve razı olduğun şeyi yapmaya beni ve bizleri muvaffak kıl!!![/size]

26.07.2007 - naz

BİR DEMET DUA

[b][color=green]SENSİN her zaman yanımda olan,dar zamanlarımda yüreğimin yankılarini duyan...

SENSİN karanlıklar ortasında dolunaylar gibi kalbime doğan..

SEN benden cansın,SEN hayatıma anlamsın..

geceleri buram -buram tüten hıçkırıklarımdan,bütün arayışlarımda,dalgalı bir denizin ortasında çırpınan ruhumda ,SENSİN gökkubbemin rengarenk gökkuşağı...

özüm SENSİN,TEBESSÜM ETTİĞİMDE SEN BENİM GÜLÜMSEMENSİN..

SEN benim yüreğimsin,beni hakiki seven SENSİN..

ellerimin,gözlerimin,yüreğimin mimarı!

her bir zerrenmin nakışlarında,sanatından bir emareyim..

gözlerime NURUNDAN ışıklar vermeseydin,şu kainat tablosunu göremeyecekti gözlerim.

sevgiyi kalbime ilham etmeseydin,SENİ SEVMENİN güzelliğini,sonsuz acizliğimle bilemeyecekti yüreğim..

gözlerime ağlamak nimetini vermeseydin,gözyaşının kalbimle olan dostluğundan bi-haber kalacaktı gözlerim..

her gün güneş olup aydınlattın semaları,karanlıkta bırakmadın umutlarım..

EY CÖMERTLERİN EN CÖMERTİ!
REZZAK İSMİNLE donattın afakımı,SETTAR İSMİNLE örttün ayıplarımı,
TEVVAB İSMİNLE her defasında kabul ettin tevbelerimi...
"YİNE GEL"!DEDİN..tekrar geldim ,SANA GELDİM ALLAH'IM!

VEDÜD OLAN SENSİN SEVEN SENSİN,SENDEN başka kimim var ki,kapısına gideyim?

aşkınla kuşat,aşkından mahrum kalmış naçar yüreğimi..

baharım SEN OL SEVGİLİ.!HAZANDA BIRAKMA,yapraklarım dökülüyor..

GÜLİSTANIM SEN OL EY SEVGİLİ!

EY ELLERİMDEN TUTANIM.!SANA kavuşmak çıktığım bu sevdalı yolculukta sarp yokuşları çıkarma karşıma..

ey fukara yüreğimin RAHMETİ SONSUZ SEVGİLİSİ!beni SANA sürünerek değil,koşarak getir..

uzattım ellerimi,bırakma beni.toprağında NURUM OL, CENNETİNDE GÜLÜM OL!

ELİM SEN OL ALLAH'IM!KOLUM KANADIM,DİLİM DAMAĞIM,TEK GÜVENİM DAYANAĞIM,SAHİBİM SEN OL..

AYIM GÜNEŞİM,GÖZYAŞİM TEBESSÜMÜM,SEN OL..

GELDİM İŞTE KAPINA,AŞKININ FUKARASIYIM..

AŞKIM SEN OL ALLAHIM,AŞKIM SEN OL![/color][/b]

26.07.2007 - naz

BİR DEMET DUA

katılmak isterim tabi neden olmasın

21.07.2007 - su misali

Konular