Zehirliok ta sende bir görev almak ister misin?

Zehirliok sitemizde aktif olarak görev almak istermisiniz_

görüş fikir ve önerilerinizi mutlaka bize yazınız. Zehirliok sitemiz için faydalı olabilir ve bir görev üstlenebilirim diyorsanız mutlaka bizimle irtibata geçiniz.

GÖREV ÜSTLENMEYE HAZIR ARKADASLARIMIZIN LÜTFEN DAHA COK KATILIMRINI BEKLIYORUZ

Fikir ve görüsleriniz icin [email]imdat@zehirliok.com[/email] msn adresimizden de iletisime gecebiliriz. Öncelikle kendinizi tanitirsaniz size uygun bir görevi daha rahat hazirlayabiliriz.

ben görev almak isterim vakit buldukça ilgilenmeye çalışırım

Ben görev almak isterdim lakin şuan ki vaktimin musait olamaması nedini ile inş musait olduğumda sizinle irtibata geçerim

Ben görev almak isterdim lakin şuan ki vaktimin musait olamaması nedini ile inş musait olduğumda sizinle irtibata geçerim


insaallah müsait oldugunuzda sizide görmek isteriz

isra kardesim zaten görevlerini aldilar. Allah razi olsun

siteniz güzel olmuş hayırlı olsun yalnız zehirli ok sitesinin forum olmayan sitesi ne olacak oraya artık yazı ekleyemiyorum.forumlarda çok önemli hakikatler herkesin kes kopyala yapıştır yapması yüzünden görülmeyip gizlenebiliyor.bu sitede yazıcaklarım elbet olacak çünkü bu asrın dehşetli elim musibetli muzır yaralarına tiryak olmak için kendimizi iman doktoru olmaya adadık.buradada hizmet etmeyi kudsi ulvi bir dava olarak görüyorum.helaket ve felatetlerin önününü almak alevi göklere kamet eden bu deccalvari ispirtizma nevindeki sefih medeniyetin imanları yakan ateşlerine karınca misali bir damla hakikat suyu taşımak temennisi taşıyorum.Allah muvaffak etsin.yalnız forumların çöplüğü dönmemesi için yine bir kontrol mekanizması koymak iyi olur.bilgi sindirerek alınmadığı zaman hazmedilmiyor ve faidesi de olmuyor.

tahkik kardesim cok güzel noktalara deginmissiniz Allah razi olsun

zehirli ok sitesinin forum olmayan sitesi ne olacak oraya artık yazı ekleyemiyorum


zehirliok.com sayfasi icin eklenebilecek icerik ve yazilar forum sayfamizdan sectiklerimizi eklemeyi düsünüyoruz. Bunun gerekcesini de

forumlarda çok önemli hakikatler herkesin kes kopyala yapıştır yapması yüzünden görülmeyip gizlenebiliyor


diyerek zaten siz ifade etmissiniz. Ana icerigimizden sapmadan ve ziyaretcilerimizde her türlü ve görüslerini özgürce paylasabilmelerinide gözardi etmeden hizmete devam etmeyi arzulamaktayiz.

.buradada hizmet etmeyi kudsi ulvi bir dava olarak görüyorum.helaket ve felatetlerin önününü almak alevi göklere kamet eden bu deccalvari ispirtizma nevindeki sefih medeniyetin imanları yakan ateşlerine karınca misali bir damla hakikat suyu taşımak temennisi taşıyorum.Allah muvaffak etsin.yalnız forumların çöplüğü dönmemesi için yine bir kontrol mekanizması koymak iyi olur.bilgi sindirerek alınmadığı zaman hazmedilmiyor ve faidesi de olmuyor.


rabbim insaallah muvaffik kilar. Bu büyük calismayi rabbim biz aciz kullarina yüklemis durumda. insaallah sizlerinde destegi ve yardimlari ile hep beraber bu yükün altinda kalmadan ümmeti muhammede yol gösterecek hizmetleri yapmak nasip olur.

görev almak isterim ancak kendi bilgisayarım olmadığı için yeterli yardımda bulunamaya bilirim . Elimden geldiğince yardımda bulunmaya çalışırım inşallah.color=darkred][/color]

öncelikle hizmetiniz için teşekkür ediyorum. Allah razı olsun.

eğer izniniz olursa ben de görev almak istiyorum. elimden geldiğince hizmetinize ortak olmak isterim.

siz ne dersiniz?

cok vaktım olmasa ben hergun siteye girebilirim ve ufak tefek seyler yapabilirim

Sitede yapıla düzenlemeler siteyi ayrı bir güzel yapmış. Hazırlayan arkadaşlara teşekkürler. Vakit buldukça ziyaret etmeye çalışıyorum, oldukça yararlı bilgiler mevcut..

Herkese emeğinden dolayı teşekkür ederim...

Vaktim oldukça destek olmak isterim

Vaktim oldukça destek olmak isterim


Allah razi olsun kardesim.

Desteklerinizi bekliyoruz

Bende sizinle seve seve gorev alırım bunun içinde vaktimde müsait

kardeslerim münasip görürlerse bizde elimizden gelenleri yapmaya calisiriz allaha amanet olun :lol:

bende aranıza yeni katıldım ve seve seve görev almak isterim.


Duyurular