Ergün Poyraz

Bunu buraya yazmam gerektiğini düşünüyorum.. Ergün POYRAZ ın yazdığı Musanın Çocukları adlı kitapta sadece 22 sayfa okudum ancak bir yanlışı söylemeden geçemeyeceğim. Evet kitap Tayyip Erdoğana yönelik bir saldırı ama ona karşı olan bu saldırının yanında aslında alttan dinmizede saldırı yapıyor. Dinimizde yeri olmayan IRKÇILIK olayını öne sürerek yapmış olduğu bu saldırı pek hoş karşılanacak cinsten değil. Evet Tayyip Erdoğanı n tasvip etmediğim şeyleri var fakat bunu dinimize eleştiri yönelterek yapanları kınıyorum. Kitabı herkes okumalı elbbet ama dikkatlide olunmalı. Sadece uyarmak istedim. Yani Erdoğan Gürcü olabilir Hz. Musa nın torunu da olabilir... Rum da olabilir. Onu Rumca karşılayanlara tepki vermemeişte olabilir. Ama bu eleştirirlecek bir şey değildir bence. Irkı önemli midir? Bence değildir. Ha evet çok şey var belki eleştirilecek ve ortaya konması gereken bir sürü şey var.. Ama ırk eleştirilecek bir özellik değildir... Yanılıyor muyum? Sadece paylaşmak istedim teşekkür ederim kusura bakmayınız.....

10 yorum

Ergün Poyraz

Teşekkürler... :wink:

10.08.2007 - djsahmed

Ergün Poyraz

Çete kurmak ve çetey ile devleti çökörtmeye çalışmak suçdur hemde anayasal bir suçdur.Dokunulmazlığı olanlar hariç kim olursa olsun yakalanıp eğer suçlu bulunursa cezaya çarptırılır Din aleyine yazan yazanlar elini kolunu sallaya sallaya dışarda geziyor diyorsun Türkiyede maalesef o dinsizleri destekleyen bir sürü dinsiz var türkiyede heryerde bu dinsizler mvcut genellikle en üstdüzeyde olan insanlar boyle Allah onları düzeltsin yardım etsin :wink:

30.07.2007 - keceemre

Ergün Poyraz

Sana bu mevzuda cevap vermiceğim kalbini kırıyorum istemeden :wink:
Ama genç arkadasımın bu erdemli davranısından dolayı tekrar teşekkür ediyorum Akp de herkes ermeni rum yahudi onlara oy verenlerde bizans çoçuğu iftira iftira iftira Allah koırusun

not(vefalı kardeşim sana cevaben yazmadım) :wink:

30.07.2007 - keceemre

Ergün Poyraz

Din islam aleyhine o kadar calisma yürütenler var elini kolunu sallayarak gezerken bu kisi musanin cocuklari diyor ve cete mete birseyler bahane edilip iceri aliniyor. eserindeki yorumlar asiri kacmis ya da yanlis yorumlamalar olsada söylemler hep gazete ve haber küpürlerinden alinmis. Yani gercekligini yalanlamaz.

ikinci bir özellikte kitap türk milliyetciligini fitilliyor. Abdulkadir Aksu'nun kürt olmasi mevzusu gercekten ilginc. Adamin aslinda ermeni oldugunu bulmuslar. Cok ilginc bir arastirma. bu bile bu konu üzerinde cok dikkatli olduklairni ispatlar.

yinede bu mevzuyu daha fazla desmemek lazim. konuyu kapatmak en güzeli :wink:

30.07.2007 - vefali

Ergün Poyraz

Teşekkürler genç arkadasım senin okudukdan sonra boyle bir açıklama yapacağını tahmin etmiştim dediğim gibi kardeşim erdoğanı sevmeyip tavsip etmeye bilirsiniz ama ona iftira atılan eşine çoçuğunu yalanla iftira atılan bir kitabı savunamayız Allah mafaza bizde aynı yanlışa düşeriz suanda adam tutaklandı zaten çete yüzünden ama hapishanede değil hastanede kalp spazmı geçirdi haram yolla kazanılan para yaramaz tabi Allah herkesin ne yaptığını çok iyi bilir cidden bu kitap hakkında boyle yorum yaptığın işçin teşekkürler

30.07.2007 - keceemre

Re: Ergün Poyraz

[quote="gencc"]Bunu buraya yazmam gerektiğini düşünüyorum.. Ergün POYRAZ ın yazdığı Musanın Çocukları adlı kitapta sadece 22 sayfa okudum ancak bir yanlışı söylemeden geçemeyeceğim. Evet kitap Tayyip Erdoğana yönelik bir saldırı ama ona karşı olan bu saldırının yanında aslında alttan dinmizede saldırı yapıyor. Dinimizde yeri olmayan IRKÇILIK olayını öne sürerek yapmış olduğu bu saldırı pek hoş karşılanacak cinsten değil. Evet Tayyip Erdoğanı n tasvip etmediğim şeyleri var fakat bunu dinimize eleştiri yönelterek yapanları kınıyorum. Kitabı herkes okumalı elbbet ama dikkatlide olunmalı. Sadece uyarmak istedim. Yani Erdoğan Gürcü olabilir Hz. Musa nın torunu da olabilir... Rum da olabilir. Onu Rumca karşılayanlara tepki vermemeişte olabilir. Ama bu eleştirirlecek bir şey değildir bence. Irkı önemli midir? Bence değildir. Ha evet çok şey var belki eleştirilecek ve ortaya konması gereken bir sürü şey var.. Ama ırk eleştirilecek bir özellik değildir... Yanılıyor muyum? Sadece paylaşmak istedim teşekkür ederim kusura bakmayınız.....[/quote]

tesklerrr gencc kıtabı okumadım ama hıc deılse hakkında bılgı edınmıs oldum saol :wink:

29.07.2007 - pcgrl

Ergün Poyraz

neyse dediğin gibi olsun 8-)

29.07.2007 - naz

Ergün Poyraz

canım kardeşim siyaset değil gerçek konu siyaset üzerinden kapandı bu mevzu daha farklı...
:wink: :lol: :roll:

29.07.2007 - gencc

Ergün Poyraz

[quote="gencc"]Zaten bu ve bunun gibiler yüzünden halkımız Tayyip Erdoğanı sevdiğinden değil sırf tepki belkide intikam için oylarını kullandı.....[/quote]

kardeşim konu kapanmıştı diye hatırlıyorum 8-)

29.07.2007 - naz

Ergün Poyraz

Halkımız tepkisini bu ve bunun gibilere kullandı....

29.07.2007 - gencc

Konular