gene mi ya????

ya noluyor bölee nıyee guncel ve sıyaset bolumunu goremıyorummm geneee?? lutfen yapmayın ama böleee :twisted:

ilk önce güncel ve siyasi olaylardı sonra güncel olaylar oldu
daha sonra da kaldırıldı mı? :( üzüldüm buna ya

Neyse hocamızın bir bildiği vardır muhakkak.

Diğer bölümlerde görüşmek üzere :D hayırlı günler..

:wink: :wink:

yarismamiz keceemrenin galiyibeti ile son bulmustur.

kendisini kutlariz :wink:

hımm demek ole ne keçi cıktı şu keceemre =) neyse ne dıyelım ozaman hayırlısı olsun.tabı bızde ıstemeyız tartısma olmasını ama sımdı bız habersız mı kaldık :D

yarismamiz keceemrenin galiyibeti ile son bulmustur.

kendisini kutlariz :wink:

:mrgreen: :mrgreen:

resimde görünen kalabalık gurup; vefalı,pcgrl,gencc,naz,katip,ankebut57 ve dostları olmalılar,öte taraftan tek başına ipi çekip galip gelen amca ise keceemre olmalı:pp

çok güldük:)resmi koyan arkadaşa teşekkür ederiz.çok yerinde bir benzetme:)

tek kişi galip gelen ben olmak isterdim:)

başka sefere inşallah

:D
evet resim harika olmuş en azından natural kardeşimiz çok beğenmiş :D

Teşekkürler

resimde görünen kalabalık gurup; vefalı,pcgrl,gencc,naz,katip,ankebut57 ve dostları olmalılar,öte taraftan tek başına ipi çekip galip gelen amca ise keceemre olmalı:pp

yaşlanmışız anlaşılan :wink:

önemli değil siz galip geldiniz sayarız.

galibiyetin nerede kazanıldığı önemli, keceemre kardeş neyin galibi oldu? 8-)

belki çok konuşmak olabilir :D

neyse tartışmanın fayda sağlamadığı bir gerçek.

bu bölümün kapatılması iyi oldu bence. teşekkür ederiz.

siyaset bölümünün kapanması çok iyi oldu

başka sefere inşallah

Hala sansin var...

ha gayret..

Kosun arkadaslar kosun

:lol: :lol: :lol:
Kardeşlerim hem güldüm hem üzüldüm ya gerçektende benim yüzümden güncel ve siyasi bolumunun kalkması beni çok üzdü hemde arkadaslarda üzülmüş kimsenin vebaline girmek istemem isterseniz tekrar açın ben size soz veriyorum oraya hiç bir yorum yapmıcam :oops: :oops: :oops:
tekrar hepinizden ozür diliyorumm en basta vefalı genç arkadasıma ama yinede bildiğimi diğer konularda yazmaya devam edicem :roll:
Allaha emanet olun

başka sefere inşallah

Hala sansin var...

ha gayret..

Kosun arkadaslar kosun

yok size kıyıpta bu yarışa başlamam.çünkü beni her gören bilirki yarışı baştan kaybetmiştir:phızlı koşarım yani o bakımdan:p

[quote="vefali"][img]
; vefalı,pcgrl,gencc,naz,katip,ankebut57 ve dostları olmalılar,öte taraftan tek başına ipi çekip galip gelen amca ise keceemre olmalı:pp

Bende sizin dostunuzum ama en azından ben oyle biliyordum ama siz benim dostumsunuz :cry:

:lol: :lol: :lol:
Kardeşlerim hem güldüm hem üzüldüm ya gerçektende benim yüzümden güncel ve siyasi bolumunun kalkması beni çok üzdü hemde arkadaslarda üzülmüş kimsenin vebaline girmek istemem isterseniz tekrar açın ben size soz veriyorum oraya hiç bir yorum yapmıcam :oops: :oops: :oops:
tekrar hepinizden ozür diliyorumm en basta vefalı genç arkadasıma ama yinede bildiğimi diğer konularda yazmaya devam edicem :roll:
Allaha emanet olun

yok kardeşim iyiki sen varmışsınki senin sayende kapandı konu.kimsenin üzüldüğü filan yok bilakis şaşırdım çünkü vefalı uzun zaman sonra doğru bişiyler yapmayı başarabildi:p

takma kafaya rahat ol boşver...

Hepimiz dostuz kardeşim niye ayrımcılık oluyorkiii....:D

Yok canım sizin gibi iyi insanlara darılır veya üzülürmüyüm hiç sadec biraz duygu sömürüsü yapıyordum :cry: :lol: :lol:

Sitemiz Hakkında