Sizce Kim Bizden Daha Çok Nefret Ediyor?

Sizce Türkiye'nin en büyük düşmanı hangisidir?

ben ABD diyorum, çünkü diğerlerinin işbirlikçisi.

ABD ve işbirlikçileri sadece türkiye için değil tüm islam ülkeleri için tehdit unsurudur.

ama iranı bunların arasında görmüyorum.

bence türkiyeden istediğini alamayan ve bu uğurda savaşmaya devam edendir (isim vermiyorum)

Abd ve İsrail diğerlerinin bizden nefret etmesi onemli değil

bence türkiyeden istediğini alamayan ve bu uğurda savaşmaya devam edendir (isim vermiyorum)

aa nıye ısım vermıyosunuz :shock:

türkün türkten başka dostu yoktur

Bana Göre HEPSİ

tahmin etmiş olmalısın :wink:

İranı kesinlikle düşman olarak gormiyorum 1769 dan beyri sınırlarımız iranla bellidir

Bizim en büyük düşmanımız şeytandır diğerleri onun askeri
ve hizmetlisidir

kardesim, bilmem farkindamisiniz, konunun basligi ile anketin konusu farkli...konunun basligina göre pkk...

anket basligina göre,maniveyatta ,nefis....dünyada büyük seytan abd , ancak bütün herseyimizle kendimizi eline ve insafina birakmis haldeyiz...

anket basligina göre,maniveyatta ,nefis....dünyada büyük seytan abd , ancak bütün herseyimizle kendimizi eline ve insafina birakmis haldeyiz...

[quote="su misali"]bence türkiyeden istediğini alamayan ve bu uğurda savaşmaya devam edendir (isim vermiyorum)

tahmin etmiş olmalısın :wink:[/quote]

:wink:

Belki de Türkiye onların düşmanıdır kim bilir?

Yahu bunlardan zaten sadece rusyayla pek bir işimiz yok düşmanlık konusunda ben böyle biliyorum hani sorsan '' sizce hangisi bunlardan bize daha az düşman diye '' cevabı daha kolay olurdu bence :D hangi şıkkı işaretlesem bilmiyorumki :?: :(

Beyin Fırtınası