imanımı kemiren EŞCİNSELLİK

32 yaşında eşcinsel bir erkeğim (GAY) , saygın bir mesleğim, muhafazakar aile çevrem var... geçmişini hatırlamadığım hislerim var beni isyana sürükleyen... "ARAF"ta yaşamak ne demek dünyada öğrendim ben... "erkek mi kadın mı yarattın beni "diye çok sitemler yolladım yaratıcıya... bunu yaşamayan bilemez, tahmin edemez ne hissettiklerimizi. bu yüzden bizi biraz anlamanız için açıklama yapmıyorum fakat amacım bir nebze de olsun bu konuyu hatırlamanız ve evlat yetiştirirken daha hassas olmanızdır. çünkü eşcinselliğin psikolojik sebeplerinin temelinde aile eğitimi yatıyor.. menbaı aile.. gaddar baba, babasızlık, dominat anne , ergenlerin bir arada yatması... aile istirmarları falan filan uzayıp gidiyor...

dedim ya ergenlikten öncesidir belki duygularımın farklılığının kaynağı .sebebi bir sürü benimki sadece biri... işin içinde olmayanlar nicelik olarak az görebilir eşcinselleri fakat müslüman memlekette hem nicelik hem nitelik bakımından hayallerinizin üstünde eşcinsel bulunmakta.. azınlık olanlar efemine gaylerdir, travestiler ya da transeksüellerdir... büyük çoğunluk aklınıza getiremeyeceğiniz kişilerdir gizli, dindar, yakışıklı , evli , kariyer sahibi insanlar...

bu konuda çok doluyum, işin psikolojik yönünü haddinden fazla biliyorum.. dini yönden de kulak dolgunluğum var.. kuranda anlatılan Lut kavmiyle uyuşmadığımızı söylemek isterim... orada "onlar kadınları bırakıp erkeklere yanaştılar.." yazıyor fakat biz kadınlara yanaşmadık hiç , biz kendimizi -MALESEF ki - erkek olarak hiç hissetmedik :(.. ip burda kopuyor... BU İMTİHANLA NASIL BAŞA ÇIKILIR BİLEN VARSA PAYLAŞSIN.. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Konular