Rüyada Düğüne Gitmek

Herkese merhaba,
Rüyamda yakın bir arkadaşımın düğününe gidiyordum ancak işin ilginç tarafı nedense takım elbise giymiş olarak gidiyordum.Bunu düğün sırasında farkediyordum.Biraz enteresan geldi ve rüyada düğün görmek ile ilgili biraz araştırm ayaptım, bakalım rüyada düğüne gitmek ne anlamlara geliyormuş..
Rüyada düğüne gitmek, gün yüzü görmeye, neşelenmeye ve keyiflenmeye vesile olacak olaylar yaşamaya, müjdeli haberler almaya, mutluluktan havalara uçmaya, dertlerin verdiği hüzünden kurtulmaya, esenlik ve rahatlık bulmaya rivayet edilir. Kişinin beklentilerinin gerçekleşeceği, hem özel hayatının hem de aşk hayatının yolunda gideceği, geçim sıkıntısının tamamen ortadan kalkacağı ve kişinin artık güzel bir hayatı olacağı anlamına gelir.
Rüyada Düğüne Gitmek İçin Hazırlanmak
Rüyada düğüne gitmek için hazırlanmak, rüya sahibinin gerçekleştirmeyi çok istediği bir hayalini ya da plan ve projesini hayata geçirmek için büyük bir fırsat elde edeceğine işaret eder. Aynı zamanda kişi, çok istediği bir iş için kendisini umutlandıracak ve cesaretlendirecek bir haber alacak demektir.
Rüyada Düğünde Oynamak
Rüyada düğünde oynamak, kısmen de olsa rüyadaki anlamına benzer şekilde değerlendirilir ve rüya sahibinin yaşayacağı büyük bir mutluluk nedeni ile sevinçten ve heyecandan zil takıp oynayacağı duruma geleceğine yorulur.

Rüyada Gelin Görmek
Rüyada gelin görmek rüya sahibinin şansı olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin şansının açık olacağına, kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, meslek hayatının da başarılarla geçeceğine tabir edilir. Hayatın her geçen gün iyiye gideceği şeklinde yorumlanır.Rüyamda takım elbisenin üstüne erkek kaban tarzı birşey giyerek düğünü terk ediyordum..


Serbest Kürsü