Hacker Olana Netbook Bedava!

EC-Council Türkiye Temsilcisi AcademyTech, Eylül ve Ekim aylarında bilgi güvenliği semineri CEH'e katılan herkese Lenova marka netbook taşınabilir bilgisayar hediye edecek.

Sertifikalı etik hacker anlamına gelen CEH eğitimlerinde, sistemlerde yaşanan güvenlik açıkları ve bu açıkların nasıl ortadan kaldırılacağı anlatılıyor.

Eğitim İçeriği Nedir?

Katılımcılara bir hacker'ın nasıl düşündüğü anlatıldıktan sonra bilgi güvenliği konusundaki saldırılara, hacker gibi düşünerek karşılık verilmesi de programın konularından biri.

Eğitimi başarı ile bitirenler, yeteneklerini bilginin ve sistemlerin güvenliğini sağlamak yolunda kullandıkları için White Hacker olarak adlandırılıyorlar.

Kimler Faydalanacak?

Eylül ve Ekim ayları boyunca devam edecek kampanya boyunca AcademyTech'in İstanbul ve Ankara'daki eğitim merkezlerinde CEH eğitim sınıflarına kayıt olan tüm öğrenciler netbook taşınabilir bilgisayarlara sahip olacak.

AcademyTech'in bu kampanyaya özel olarak CEH eğitimi için belirlediği fiyat 999 TL+KDV.EC-Council Türkiye Temsilcisi AcademyTech, Eylül ve Ekim aylarında bilgi güvenliği semineri CEH'e katılan herkese Lenova marka netbook taşınabilir bilgisayar hediye edecek.

Sertifikalı etik hacker anlamına gelen CEH eğitimlerinde, sistemlerde yaşanan güvenlik açıkları ve bu açıkların nasıl ortadan kaldırılacağı anlatılıyor.

AcademyTech'in bu kampanyaya özel olarak CEH eğitimi için belirlediği fiyat 999 TL+KDV.

[url=http://www.talebeyurdu.net/node/729][B]TalebeYurdu.NET[/url]

Konular