Sİzlerle İstişare ediyorum ...Lütfen okuyun ve görüşlerinizi belirtin

S.a Ben sizlerle şu an içinde bulunduğum piskoloji v edurumumu paylaşacağım,bana sunacağınız reçeteler benim için çok önemli.18 yaşındayım İslama gönül veren biriyim ..Ama çözemediğim nefsime söz geçiremediğim ,Pişman olduğum tövbe ettiğim ama yine tekrar işlediğim hatalarım var,size sunacağım ,bana yardım eidn yokl gösterin ve uygulamam için dua da bulunun .
Üstesinden gelemediğim ilk konu İnsanları kırmak istemeyişim ve bu yüzden de bir çok günaha girişim,Net ortamını çok iyi tanıyorum ama hep ilmi sitelere girdim,msn kullanıyorum ama eklendiğimde kabul etmiyorumAma geçen zamanarda birini kabul ettim ,Ve çok cddi bir isteden almış adresimi ,Güvendim ona ,aylar geçti malesef telfn.numaramı da verdim ,,,,ama burdaki azıları okuyunca ne yaptığımın az çok farkındayım,Şimdi vaz geçeceim diyorum tel açmıyacağım ama beni vicdanıma havale etti,Telefon da olur olmaz sözler kullanıyor,,,,En kötüsü benim bunun günahını bile bil eyapmam ,,,Ah Rabbim ne olsaydıda kurtulsaydım bu günahlardan ,,,Yaş 18 ve ben n eyapacağımı bilmiyorum çok insaflıyım ,sanki onu reddedince de günah işlemişim gibi korkular geliyor içime ...Ben ne yapacağım ....??????????????????? ???Lütfen lütfen yardımcım olun Allah da sizin yardımcısı olsun ve bu yaptığım zina mıdır ?teşekkürler şimdiden

Konular