tıklayamıyorumm

ne bu sıtedekı ne de baska bı sıtedekı ıfadelerı tıklayamıyorum yanı kullanamıyorum hatta bazı sıtelerdekı herhangı bıseyı tıklamak zorunda kaldıgımda dıger sayfaya gırıs yapmıyor bıde hotmaılım acılmıyor=( sıfreyle bı ılgısı yok ama.

17 yorum

Ynt: tıklayamıyorumm

ya adam espri yapmış senin dediğin yanlışmı demiş ...
sanki biz onu okudukta gidip mahallenin trafosunu patlattık veya fişini çektik ...
boş yere alınıyosun , hem kendin kırılıyosun hemde milleti kırıyosun kardeşim ...
Yazılanları düşman yorumuymuş gibi okuyosun heralde ...
Herkez kardeş
Sende kardeşçe oku eminim düzgünce yorumlayabileceksin ve bu agresifliğinin boş olduğunu göreceksin ...
dua ile ...

24.12.2008 - hhmercan

tıklayamıyorumm

TABİ ARKADAŞLAR SİZ PCNİN FİŞİNİ ÇEKİN SİGORTALARI İNDİRİN O ZAMAN GÜZEL OLUR ARKADAŞ ÖYLE DİYOMUŞ BAKSANA BİZ YANLIŞ YÖNLENDİRMEDEN BAHSEDİYOZ MİLLET NE DİYİ YA TÖVBELER OLSUN ARTIK NE DİYİM... SAYIN YÖNETİCİ...

25.07.2007 - djsahmed

tıklayamıyorumm

Biz yaptıkmı nedense artık hep yanlış anlaşılıo

25.07.2007 - djsahmed

tıklayamıyorumm

[quote="djsahmed"]Sen o lanlı konuşmadan önceki yazıyı oku ondan sonra konuş + burda yazmak istemiyorum sana yanlış anlaşılır msn ne eklersen sen bi görüşelim...[/quote]

burada konuşulunca yanlış anlaşılacak bir durum yok. kardeşimiz sadece yardım istemiş. yardımınızı burada yapın ki hepimiz öğrenelim. yardım etmek isteyen kardeşlerimizi de engellemeyin lütfen.

msn gibi özel alanlara hiç gerek yok!!! djsahmed lütfen biraz daha dikkatli olalım.[/quote]

selamun aleykum kardeş snn mod olarak sabırlı mütevazi olman gerek ayrıca bn aranızda gecen konuşmayı okudum espiri yapmanın nesi kötü forumlarda cok ciddi konularda bile espiri yapılabilir

işte arnızdaki konuşma

[url]http://www.zehirliok.net/forum/viewtopic.php?t=303[/url]

24.07.2007 - biber

tıklayamıyorumm

[quote="djsahmed"]Sen o lanlı konuşmadan önceki yazıyı oku ondan sonra konuş + burda yazmak istemiyorum sana yanlış anlaşılır msn ne eklersen sen bi görüşelim...[/quote]

burada konuşulunca yanlış anlaşılacak bir durum yok. kardeşimiz sadece yardım istemiş. yardımınızı burada yapın ki hepimiz öğrenelim. yardım etmek isteyen kardeşlerimizi de engellemeyin lütfen.

msn gibi özel alanlara hiç gerek yok!!! djsahmed lütfen biraz daha dikkatli olalım.

24.07.2007 - naz

tıklayamıyorumm

Sen o lanlı konuşmadan önceki yazıyı oku ondan sonra konuş + burda yazmak istemiyorum sana yanlış anlaşılır msn ne eklersen sen bi görüşelim...

24.07.2007 - djsahmed

tıklayamıyorumm

bu bolumun modu nıye burayla ılgılenmıyosunuzzz :twisted:

24.07.2007 - pcgrl

tıklayamıyorumm

bı sorunum daha cıktıı sız olmasanız kım bana cvp verıcek bu saatte=( sorum su olucaktı bı klasore nasıl şifre koyabılırz?

23.07.2007 - pcgrl

tıklayamıyorumm

okudum ve cok şasırıdım dogrusu böle bı ağızla konusulması hıc hoş deıl...walla bole bsıey yaparlarsalar kula hakkına gırerler..benım ve bazı arkadaslarım yardım yada bılgı alması engellesmıs olur...bunada hakları yok aranızda noldu bılmıyorum ama Modd beyyy bızı bu arkadstan mahrum bırakmayın sakınnnnnnnnnnnnnnnnn..............................takma sen bu modu gununde deıldır oyuzden bsıeye siniri bozulmustur...(şimdi benı de atma tehdıdınde bulunurmus=)

23.07.2007 - pcgrl

tıklayamıyorumm

ESTAĞFURULLAH NE DEMEK

ama bundan sonra soracağınız sorulara cevap verebilirmiyim bilmem
sebebibini soracak olursanız bu sitedeki bi mod arkadaşa kırıldım işindoğrusu

bu link birazdaha açıklar size bunu Allah yolunuzu açık Etsin...

[url]http://www.zehirliok.net/forum/viewtopic.php?p=1448#1448[/url]

23.07.2007 - c0r3

tıklayamıyorumm

benı bu konuda aydınlattıgınız ıcın cok tesk ederım

23.07.2007 - pcgrl

tıklayamıyorumm

[quote="pcgrl"]bsıey farkettımde mozıllada sayfalar gec acılıyor resımlerde nıye?[/quote]

şöyle açıklayayım biz internette gezinirken ziyaret ettiğimiz sayfalar bizimönbelleğimize iner bu resim,hareketli resim;falan olabilir microsofta ait internet explorer bunları denetlemeden direct olarak önbelleğimize alır fakat güvenlik ayarlarımız yeterli değilse bize zarar verebilir,örnekle açıklayayım

bir sayfa açtık diyelimgüvenlik ayarlarımız normal olsun;açtığıımız sayfada bir resim var olsun eğer bu resme trojen.truva atı,trojen atı,gibi bir yazılım yüklü ise ve yeterli ayarlamalar yapılmış ise bi o resme yalnışlıklada olsa bir defa tıklarsak pcmize yazılımı yüklemiş oluruz.tüm bunları yaşamadan önce internet explorer bizi herhangi bir şekilde uyarmaz sadece aktive x denetimi sürecinde uyarır.

fakat mozilla firefox ta iş birazdaha değişik

biz sayfalarda gezinirken mozilla bizim açmak iistediğimiz hrhangi bir sayfayı ve içindeki çerezleri denetler ve bunlardan bize zarar gelebileceği konusunda uyarır su sayfa pcye çerez yerleştirmek istiyor diye

güvendiğin bir site ise izin ver fakat güvenmediğin birsite ise reddet,
güvenmediğin site fakat işlem yapmak zorunda isen oturum için kabul eti tıkla

açıkçası geç açılmasının sebebi sayfaların önce denetimden geçmesidir
tamamen güvenliğimizi artırmak içindir.

selametle

22.07.2007 - c0r3

tıklayamıyorumm

bsıey farkettımde mozıllada sayfalar gec acılıyor resımlerde nıye?

22.07.2007 - pcgrl

tıklayamıyorumm

cokk teske derımm dedıkelrınızı yapmaya calısıcam ıns becerebılırım=)

22.07.2007 - pcgrl

tıklayamıyorumm

öncelikle bi nebze faydam dokunduysa ne mutlu bana

yüssüzlüümü affedin konumuza dönelim explorerde zararlı yazılım varsa ne yapacağız.öncelikle tarayıcımızın sahte olup olmadığını konrol edelim...
bunları anlatmadan önce size sunu aksedeyim

explorer.exe;local machine yani bilgisayarımızın içinde gezinmemizi sağlar
iexplorer.exe; buda internet üzerinde dolaşmamızı sağlar ikiside birbirile bağlantılıdır aslında fakat farklıdırlar.

internet exp. çift tıklayıp çaliştırın,sonra (görev yöneticisi açıyoruz) CTRL+ALT+DEL işlemler sekmesine gelin çalişan uygulamalar listesinden iexplorer.exe olanı bulun şimdi isme dikkat edelim lütfen

iexplorer.exe ise bi sorun yok demektir fakat
iexplore.exe ise sorunumuz vardemektir.

explore.exe ise
bu durumda hemen microsoftun sitesine gidip explorer'ı indiriyoruz fakat çaliştırmayın setup'ını bilgisayarda herhangi bir yere kaydedin

işlemler sekmesinde explore.exe uygulaması ve bu uygulama ile ilgili bütün işlemleri sonlandırıyoruz gerekirse rundll32.exe işleminide sonlandırın svchot.exe'lere dokunmayın pc kapanabilir.

işlemleri sonlandırdıktan sonra C:\program files a gidin internet explorer dosyasını bulup açın içindeki herşeyi silin connection wizard dosyası silinemiyor diyebilir bu durumda connection wizard dosyasını içindekileri silebilirsiniz

ve tüm bunları yaptığımızda internet bağlantılarımız tamamen kopacaktır
ama korkmayın microsofttan indirdiğimiz gerçek exploreri kurup bilgisayara reset attıkmı işlemler tamamdır.

peki explorer'ımız gerçek yazılım ise ve eklentilerinde zararlı yazılım varsa

işimizi birazdaha kolaylaştırmak için explorer 7.0 indirip kurarsak ii olur
indirip kurduktan sonra explorera sağtık yapıp özelliklerden eklentileri sil diyoruz yadaeklentiler olmadan başlat diyoruz.

şunlarıda yapabilirsiniz

explorer üzerine sağ tık>>özellikler>>genel sekmesiinden
tanımlama bilgisini sil,geçmişi sil,dosya sil deyin
sonra orda ayarlar var tıklayıp nesne görüntüle deyin bir dosya acılacak

acılan dosyada gördügünü javadır falandır filandır hepsini silin

sonra tamam deyin birde ii bir antivirüsle systemi tamamen tarattıkmı işlemler tamamdır.

antivirüs olarak karsparsky,norton yada nod32 öneririm
eğer bulmakta sıkıntı çekerseniz istediğiniz herhangi bir antivirüsü size
ulaştırabilirim

neyseişlemleri tamamladık bilgisayarı kapatıp açın Allah'ın izniyle herşey normale dönecektir

he aklıma gelmişken birde msn şifrenizi ve üye olduğunuz sitelerdeki şifrelerinizi değiştirseniz ii olur sahte exploreden çalmış olabilirler

bu arada sabah saat 6 küsür ve yarın oy kullancam hehe:))

sağlıcakla...

22.07.2007 - c0r3

Konular