Üsteki üyeyi Nasıl bilirsiniz

[center][b][u][color=black]Anket bölümü olmadığı için bu bölüme açmak zorunda kaldım bu konuyu bir üstteki üyeyi nasıl bilirsinizben aranızda yeni sayılırım ...hadi buyrun başlayalım inşaAllah...
gerçi beni pek tanımıyosunuz ama gözlemlediğiniz kadarıyla inşaAllah

cok neşeli bi insan benziyosun...
rengarenk yazılar yazan, bi türlü anlama veremediğim gülme ifadeleri kullanan birisin... :D
renkli bir kişiliğin var anlaşılan, dediğin gibi pek tanımasam da seni ilk görüşte böyle bi izlenim uyandı bende ::)

bence sende oldukça doğal,sevecen, içinden geldiği gibi hareket eden özgürlüğüne düşkün biri gibi geldin bana ne dersin yanılıyormuyum

sen öyle diosan öyledir kardeşim :D
ben kendimi tanımlamakta çok zorlanıyorum şu günlerde...
kimi zamn çok sinirli oluyorum kimi zamn senin dediğin gibi içiden geldiği gibi hareket ediyorum :)

iyi biliriz :)

iyi biliriz :)

;D ;D ;D

Valla ben daha pek tanıyamadım kardeşimizi ama şimdilik eskişehir spor taraftarı diye biliyorum :)

kardeşimiş aktif ,özverili,mürekkep yalamış bende bu kadar fazla tanımadığım için.

estağfirullah kardeşim normaldir :)

sizde çok güzel, ibretlik yazılar paylaşmanızla tanıyorum
e böyle paylaşan insan nasıl birisi olabilir :)

üstdeki üye mercan-can...
hmmm... kizabilir yazdiklarima ama eyyamciligi beceremedigimden yacicam :)
islam konusunda hassas ama egoist davranislari ile kirici...
ögrenciliginden ve yasadigi ortamdan olsa gerek, aggresif bir yapiya sahip...
cabuk hararetlenmesine ragmen ilismasida cabuk sagolsun...
anlayisli bi yapiya sahip... iyi anlatilirsa özür dileyebilecek kadar da erdemli...

hakkini helal et mercan

Benden tarafı helal hoş olsun kardeşim
Asıl siz helal edin
Kırdığım kardeşlerimden özür diliyorum ...
Bilmiyorum niye ama bazı zamanlar kendime hükmedemiyorum ...
Özellikle şu aralar yaşadığım şeylerden dolayı tam dediğiniz gibi 2 kişilik var içimde birisi sinirden hırstan çatlayacak her an barut gibiyim hıncımı almak istiyorum şuan bile inan sinirden kafam çatlayacak şekilde ...
Biriside varki öyle dolu öyle dolu ki dokunsalar ağlayacağım. Artık bıktım bittim bu hayat boğdu...
Dışarıdan baktıklarında çok güzel bir hayatım var herkez oo iyisin diyo ama kimse içimi bilmiyorki ...
Kendi tanıyamıyorum artık
Neydim, Ne oldum, ne yaptım ne yapıyorum ne olacak bu gidişatım hiç bilmiyorum
Allah hayırlısı ile canımı alsada kurtulsam artık :'(
Lütfen dua edin
Başka çarem yok benim ...
Allaha emanet olun .

Mercan kardeşimizi çok aktif,komik,hassas.Ama bir de görüyorum ki umutsuz :(

Güzel bir cümleniz aklıma geldi empati yapabilirseniz kendinizle moraliniz yerine gelecektir.Hem komik hem düşündürücü ;)

hata verdiği zamanda istiğfar çekseydi bari :)

:) valla taşı tam yerine koyuyorsunuz kardeşim ama ne biliyim olmuyor ya offf
Artık rabbim ibdete çağırmıyor
Gel namaz kıl demiyor
Hiç bir ibadeti doğru dürüst yapamıyorum
Oof of ...
Ne olacak bilmiyorum

of değil aftan başlayalım kardeşim.

Tefekkür edilecek o kadar şey var ki Amenna.

Hastanedekileri,ceza evindekileri, kabirdekiler,secde nasip olmayanları..Düşünecek o kadar şey var ki.

Rabbim idrakımızı açsın inş. :'(

İnşallah kardeşim ...
İnşallah açılırda şu halimden kurtulurum ...

Benden tarafı helal hoş olsun kardeşim
Asıl siz helal edin
Kırdığım kardeşlerimden özür diliyorum ...
Bilmiyorum niye ama bazı zamanlar kendime hükmedemiyorum ...
Özellikle şu aralar yaşadığım şeylerden dolayı tam dediğiniz gibi 2 kişilik var içimde birisi sinirden hırstan çatlayacak her an barut gibiyim hıncımı almak istiyorum şuan bile inan sinirden kafam çatlayacak şekilde ...
Biriside varki öyle dolu öyle dolu ki dokunsalar ağlayacağım. Artık bıktım bittim bu hayat boğdu...
Dışarıdan baktıklarında çok güzel bir hayatım var herkez oo iyisin diyo ama kimse içimi bilmiyorki ...
Kendi tanıyamıyorum artık
Neydim, Ne oldum, ne yaptım ne yapıyorum ne olacak bu gidişatım hiç bilmiyorum
Allah hayırlısı ile canımı alsada kurtulsam artık
Lütfen dua edin
Başka çarem yok benim ...
Allaha emanet olun .
HMERCAN Kardeşim yorumunuzu okuyunca gerçekten çok üzüldüm ,müslüman ümitvardır sarsılsada devrilmez kusuruma bakmayın ama size hiç yakıştıramadım zaman zaman hepimize bazı musibetler gelir ancak imanlı kişiler olarak bunu Allah tan geldiğini bildiğimiz için narında hoş,lutfunda hoş diyerek göğüslemesinide bilmeliyiz..size acizane 2 tane kitap önermek isterim muhammed bozdağın istemenin esrarı,ruhsal zeka inanın çok faydasını göreceksiniz...nice insanlar vardırki sizin sıkıntılarınız onlarınkinin yanında güllük gülistanlıktır buna emin olabilirsiniz hakkınızı helal edin sadece bir kardeşiniz olarak bunları söyledim nasihat olarak kabul etmeyin sakın..

Allah razı olsun kardeşim ...
Dediklerinizde haklısınız ama benide yaşamadan anlamak zor .
Artık doğru dürüst cümle bile kuramıyorum
Allah yardımcımız olsun...
Önerdiğiniz kitaplarıda not aldım İnşallah alacağım kardeşim
Tekrar sağolun Allah razı olsun ...

Forum Oyunları