Bu Benim Suçum(mutlaka okuyun)

Fatih üniversitesini kapattıran benim!

ALLAH (c.c) dostlarını Avustralya ve Amerikaya sürdüren Benim!

Tesettürlü kız öğrencileri üniversite kapılarında bekleten ve içeri aldırtmayan benim!

Filistinli çocukları öldürten benim!
Iraklı kadınlara tecavüz ettiren benim!

Mehmet Akif’ e hakaret ettiren benim!

imam Hatip Liselerini kapattıran benim!

Kur'an kurslarını kapattıran benim!

Bütün bu olayların müsebbibi benim!

çünkü ben; namazlarımı tam kılmadım!

çünkü ben; orucumu tam tutmadım!, aç kalmakla yetindim!

çünkü ben; zekatımı avam gibi kırkda bir vermekte zorlandım!

çünkü ben; Bir şeye ihtiyacım olduğunda hep yanlış kapıları çaldım. Meyve almak için benzin istasyonuna, Pantalon almak için kuru yemişçiye, süt almak için nalbura gittim... Ama doğru kapıya, ALLAH (c.c)'ın kapısına gitmedim! Hacet namazı kılmadım! ALLAH (c.c)'a dua ederek yalvarmadım! Gidip patronuma, Milletvekilime, gazete yazarıma yalvardım onlardan medet umdum!

çünkü ben; her daim ALLAH (c.c) diyen, ALLAH (c.c) dostlarının arkasına takılmadım! Onları örnek almadım. Sinema oyuncularını, çalgıcıları, meşhurları örnek aldım. Onlar gibi olmak istedim, onlara uydum.

çünkü ben; ALLAH (c.c) diyen, Resulullah (sav) diyen, Sünnet diyen, cemaati terk ettim! Amerikalıları, ingilizleri andıranlarla oldum. Onlar gibi olmak toplumda sevilmek, sayılmak istedim.

çünkü ben; Dinimi öğrenmek için hiç çaba sarfetmedim. Bir konsere gitmek için yürüdüğüm kadar dinim için yürümedim. Dinimden bildiğim doğruları da... ihtiyaçları olduklarını bildiğim halde, başkalarına anlatmak için evimden dışarı çıkmadım.

çünkü ben; evimde sıcak çayımı yudumlarken televizyonun karşısında çakılıp kaldım. Onların verdikleri haberleri doğru saydım ve öz kardeşlerime karşı saf aldım. Onları kınadım!

çünkü ben; ALLAH (c.c) yerine ailemi, annemi, çocuğumu, işimi, nefsimi tercih etim.

çünkü ben; Demet demet dolarları biriktirme sevdasına düştüm.

çünkü ben; kapı kapı dolaşıp dergimi satmadım. Bana gazete abonesi dediler, salladım. Bana dergi abonesi dediler, kulak arkası yaptım. Bana burs dediler, dilenciye sadaka veririr gibi bir tane verdim. Bana kurban dediler, veremem, evde keseceğim dedim. Bana zekat dediler, yarın aç kalırım endişesiyle paramı sakladım. ...Hep kaçtım!

Ben cimrilik yaptım.

Ben hep arabamın markasını ve modelini yükseltmeyi düşündüm.

Ben ev almayı planladım.

Ben elimdeki elbiseleri beğenmeyip yenileri için mağaza mağaza dolaştım.

Ben müslümanlara yapılan zülmü gördüm ama tatilimi islami olarak(!) Caprice’ de yaptım.

Ben haberlerde ALLAH (c.c) dostlarına saldıran köpekleri gördüm, çok kızdım, çok üzüldüm, ama haberlerden sonra Galatasaray maçına daldım.

Ben ALLAH (c.c) dostlarını tanıyamadım ama Fiorentina takımının oyuncularını çokiyi tanıdım.

Ben ALLAH (c.c) için hiç bir şey yapmadım!

Arkadaşlar beni öldürün!

Benim yerime activ, görev bilincine ve mesuliyet duygusuna sahip bir genç yetiştirin!.

Benim yerime günün 24 saati, her saatin 60 dakikası, her dakikanın 60 saniyesi ALLAH (c.c)'ı düşünen bir genç yetiştirin!

Benim yerime ALLAH (c.c) için yaşayan, iyiliği emreden, kötülüğü yasaklayan bir genç yetiştirin!

Benim yerime kapı kapı dolaşıp ALLAH (c.c)'ı anlatan, davasını anlatan, yılmadan, yıkılmadan koşan bir genç yetiştirin!

Benim yerime Ailesine, akrabalarına, komşularına, iş arkadaşlarına, tüm çevresine ALLAH (c.c)’ı anlatan ve bununla da yetinmeyip deniz ötesi, okyanus ötesi diyarlara gidip davasını anlatan bir genç yetiştirin!

Benim yerime namazını tam ve doğru kılan, teheccüd ve evvabin namazını kaçırmayan bir genç yetiştirin!

Benim yerime geceleri ALLAH (c.c)'a dua ederek yalvaran, seccadesini göz yaşları ile yıkayan bir genç yetiştirin!

Benim yerime haram nedir bilmeyen, virdini dilinden eksik etmeyen bir genç yetiştirin!

Benim yerime işinde çok iyi olan bol rızık kazanan ve kazandığının tamamını ALLAH (c.c) yolunda harcayan bir genç yetiştirin!

Benim yerime az ile yetinen, kirada oturan bir genç yetiştirin!

Benim yerime ALLAH (c.c)'ı, Resulullah (sav)'ı ve davasını, annesinden, babasından, ailesinden, çocuğundan çok seven bir genç yetiştirin!

Benim yerime Kurban denince, her şeyini kurban eden, o da yetmeyince kendini kurban eden bir genç yetiştirin!

Benim yerime gazetem, dergim, bursum, himmetim diyen bir genç yetiştirin!

Benim yerime cömert olan bir genç yetiştirin!

Benim yerime ''Biz nice hayvanlar yarattık rızıklarını yanlarında taşımazlar" ayetini anladığını, kazandığını biriktirmeyip dağıtarak gösteren bir genç yetiştirin!

Benim yerime aç gezen, çok gezen bir genç yetiştirin!

Benim yerime ALLAH (c.c) dostları zulüm altında iken tatil yapmayan, eğlenceye gitmeyen, televizyon seyretmeyen, maç peşinde koşmayan, bir genç yetiştirin!

Benim yerime ALLAH (c.c) dostu bir genç yetiştirin!

çünkü; bütün kötü olayların müsebbibi benim!

bu yazıyı okuduğunuzda eğer kalbinizde çok az bir kıpırtı hissettiyseniz okuyun vede okunmasına vesile olun...

alıntı

Konular