zehirli ok sitesi kurucularına.

Selamunaleyküm öncelikle bu siteyi kuran arkadaşlarımızdan ALLAH razı olsun.Arkadaşlar bende bu site ile kendime geldim bu site öyle bir zamanda karşıma çıktıkı beni ucurumun kenarında aldı resmen.Daha önceden de namazımı kılardım dini vazifelerimi yerine getiridim fakat askerlikten sonra canımdan çok sevdiğim insandan kopmak zorunda kaldım.Çok zoruma gitti ve olayın üzerinde 5-6 ay gibi bir süre geçti unutmak ne mümkün ama elhamdülillah inançlarımız sayesinde ayakta kalıyorum.Çok zor durumlarda kaldım defalarca intiharı düşündüm inançlarım gereği yapamadım.İki yol vardı karşımda ya serseri olacaktım yada eskisinden daha sıkı dinime sarılacaktım.Çok kötü geçen günler sonrasında ben dinime sarılmaktan yana kararımı aldım bir arkadaşım bir site önerdi onun sayesinde sitede gezerken bu site denk geldi sonra okumaya başladım baktım çağımızın hastalıkları flört,aşk v.s anlatılıyor o konuları ve daha bir çok konuyu okuduktan sonra kendime geldim.Yaptğım yanlışlığın farkına vardım en büyük hatamız Allah sevgisi yerine kul sevgisi koymaktır.Ama artık hayatımda kimse yok ve çok rahatım yine günlerim zor geçiyor ama zehirli ok beni rahatlatıyor ne zaman daralsam hemen açıyorum okumaya başlıyorum ve rahatlıyorum bol bol kitap okuyorum.Rabbim tüm ümmeti Muhammede yardım etsin rabbim kimseyi böyle şeylerle sınamasın çok zor gerçekten çok zor.Rabbim biz bir saniye bile nefsimiz ile baş başa bırakmasın inşaallah.Selam ve dua ile.ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.

8 yorum

Ynt: zehirli ok sitesi kurucularına.

Amîn.Ne güzel...

28.04.2009 - yolcu

[quote=osmanlim ]
kardesim Allah hepimizin yar ve yardimcisi olsun bir saniye dahi nefsimizle birakmasin
[/quote]

Amîn

15.02.2009 - hhmercan

[quote=zambak ]

Vesile olunmasına,vesile olunanlara şahit olabilmek bile bir nasip bu bile bir mutluluk.

Sizin adınıza çok sevindim kardeşim.Rabbim imandan Kur'an dan son nefes dahi ayırmasın inş.
[/quote]

27.12.2008 - zhümeyra

[quote]Arkadaşlar bende bu site ile kendime geldim bu site öyle bir zamanda karşıma çıktıkı beni ucurumun kenarında aldı resmen.[/quote]

Vesile olunmasına,vesile olunanlara şahit olabilmek bile bir nasip bu bile bir mutluluk.

Sizin adınıza çok sevindim kardeşim.Rabbim imandan Kur'an dan son nefes dahi ayırmasın inş.

27.12.2008 - zambak

[quote=osmanli ]
kardesim Allah hepimizin yar ve yardimcisi olsun bir saniye dahi nefsimizle birakmasin
[/quote]

28.10.2008 - cevher

[quote=osmanli ]
[/quote]

amin...

11.10.2008 - zeynep-eses

19.09.2008 - talib

Bir din kardesimizin bile icine düstügü buhrandan kurtulmasina vesile olabildik ise ne mutlu bizlere.

Rabbim cümlemizi zehirli ok'lardan muhafaza etsin..

[i]Zehirliok.com sitemizde sadece okumakla kalmiyalim. Bizim de yasadigimiz benzeri sorunlari yasayan kardeslerimizin bu sorunlarindan kurtulabilmeleri icin zehirliok.com adresinin tanitimini yaparken sitemize de destek olmaya calisalim.[/i]

[b]rabbim kendisinin razi olacagi amellerde bizleri daim kilsin [/b]

19.09.2008 - vefali

Konular