14 yaşında eşcinsel ilşki yaptım

ben ayberke. 15 yaşnda erkeğim. 14 yaşındayken (eylül ve ekim 2007'de) sınıf arkadaşım olan iki farklı erkekle beraber oldum. normalde eşcinselliğe karşıydım ama o dönemlerde ruhsal sorunlar yaşadığım için onların teklifini kabul ettim. ne olduğu gerçekten anlayacak halde diildim. eylül 2007'de beraberliğimde ben arkadaşıma livata yoluyla cinsl orgaanımı soktum o da bana yaptı ama ekimdeki beraberliğimde arkadaşım bana yaptı ve ben ona yapamadan kaçtı. o yüzden ondan intikam almak istedim ve hala da istiyorm. bikaç kere beraber olmaya çağırdım ama gellmedi. şimdi bu kendime geldm ve bu yaptıklarımdan dolayı çok pişmanım. kendimden, bunların gerçkleştiği yerden ve onlardan nefret ediyorum. kendimi çok kötü hissediyorum. bunları unutmak için napabilirim nolur yardm edin.

3 yorum

Ynt: 14 yaşında eşcinsel ilşki yaptım

yaptığın yanlış bişey ama olmuş tövbe edip bidaha yapmassan inanıyorum ki ALLAH(C.C) günahını affeder

29.11.2008 - harded

Bunun dinen caiz olmadigini ve kesinlikle yasaklandigini ögrenerek ilk uzaklasma yolunu secmissiniz.

Bu tarz insanlardan uzak durunuz.

Bu tarz egilimleri doguracak sitelere girmeyiniz ve insanlardan uzak durunuz.

Allah muhafaza etsin

04.09.2008 - vefali

bir daha yapmıycam dedim ve yaklaşk bi yıldır yapmadm daha sonralarda gene böle eğilimlerimin artamasından korkuyorm. bunlardan uzaklaşmak için napabilirim lütfn bu konudada yardm edin.

03.09.2008 - ayberke

Konular