SENİ SEVİYORSAM BUNDAN SANA NE?

[color=darkblue]SENİ SEVİYORSAM BUNDAN SANA NE?

“Sevgilim,
Mesajı aldığımda bayılmışım.
Kendime gelir gelmez, bütün gece, korku içinde, ağlamaktan şişmiş gözlerle, zamanı ve mekânı unutmuş olarak yazıyorum...
Yapma... Bunu bana yapma...
Keşke yapmasaydın...
...
Tamam, sen aşkını kanıtladın Kalbim. Şimdi sıra bende...
Hep şüphe ediyordun ya, hep ‘Neden şöyle ağız dolusu beni sevdiğini söylemiyorsun?’ diyordun ya...
İşte söylüyorum Dünyam, sen benim ilk ve son durağımsın.
Sevgiyle dolu yüreğimsin.
Senin yanında öyle mutluydum ki, bu mutluluğumu karşılayacak kelime bulamamaktandı suskunluğum... Büyüyü bozma korkusuydu sessizliğim...
Çoktan beridir istediğin gibi, bağıra çağıra söylüyorum seni sevdiğimi Huzurum... Seni düşünüyorum, seni konuşuyorum, seni susuyorum, seni uyuyorum.
...
Bana cevap vermesen de...
Sen... Sen benim geçmişim ve geleceğim...
Seninle huzur buldum, seninle öleceğim...”
Genç mimar, Sevgililer Günü’nde, annesinin üzgün ve meraklı bakışları arasında “Arkadaşıma gidiyorum” diyerek evden çıktı.
Arabasına bindi ve sevgilisinin yanına gitti.
Rulo haline getirdiği mektubunu, depremde kaybettiği sevgilisinin mezarının baş kısmına gömdü; gözyaşları içinde kısa bir dua ettikten sonra arabasına dönüp, onunla dört yıl önce tanıştıkları deniz kenarına indi.

SAHİPSİZ ÖYKÜLER
[url]www.turkiyegazetesi.com.tr[/url][/color]

2 yorum

Re: SENİ SEVİYORSAM BUNDAN SANA NE?

yazıyı oküdüm çok güzel emeğinıze yüreğinize sağlık kardeşim sizden hergün birşeyler oğrenince kendimi cahil gorüyorüm ben çok kitab okürüm ama ALLAHA emanet olün hoşce kalın dost ce kalın

29.03.2008 - Tefekkür

SENİ SEVİYORSAM BUNDAN SANA NE?

sabir oyle onemliki namaza sabır günahlara sabır hayatta yapacak oldüğünüz şeylere önce sabırle vede metanetle yaklaşmanız hatalara düşmemek için gençler buzamanda sabırlı olmalı oyle çok fitne şeytanın ves veselerı varkı ALLAHUTEALA insanlığa yardım etsin amin amin amin :(

29.03.2008 - Tefekkür

Konular