İtiraf sitesinden inciler:)

İş yerimin tam karşısındaki imalathanede bir kurt köpeği var. Gelene geçene havlamayı kendine görev bellemiş. Aylardır günde üç kere önünden geçmeme, her seferinde ona şebeklik yapmama, bisküviler ikram etmeme rağmen hala bana da havlıyor. Bugün dayanamadım, ondan önce davranıp ben havladım. Gayet sitemkar ve kızgın bir havlamaydı. Hayvancağız donakaldı. İş arkadaşım ise günün geri kalanını bana uzaylı muamelesi yaparak geçirdi ama ben pişman değilim, gene olsa gene havlarım!

Yıllar önce dedemi doktora götürmüştük. Doktor, tahlil yapılacağı için, "Karnınız aç mı tok mu?" diye sorduğunda şu cevabı almıştı: "Sağ ol evladım, gelin sabah börek yapmış, yedim, bir şey istemem!"

Bankamatik sırasındaydım. O sırada bir trafik polis otosu geldi. Banka önündeki park etmiş arabanın plakasını anons etti. Önümdeki şahıs para çektiğini, arabayı hemen çekeceğini işaretlerle polise anlatmaya çalıştı. Bir polis anonsu daha: "Yüz milyon fazla çek, ceza yazdık!"

Uyurken dişlerimi sıkmaya başladım. Gittiğim doktor bayan bunun stresten kaynaklandığını; klasik müzik, yoga veya örgü örmek gibi stres azaltan uğraşlara yönelmemi söyledi. Önerdiği iki şeyi yaptım. İlk örgü örmeye başladığım zamanlar faydasını görmeme rağmen elim işe yatkınlaşıp hızlanınca, "Şu atkıyı şu gün bitirmeliyim" diye düşünüp tekrar stres olmaya başladım.

Sabahları işe babamla gidiyorum. Trafikte hoşlanmadığı durumlar olduğunda arabanın içinde, "Çekil, dur, ne yapıyorsun ya?" diye bağırır durur. Bağırmak yerine kornaya basmasını söylediğimde, "İnsanları rahatsız etmemek gerekir" der. Baba, farkında mısın bilmiyorum ama ben de bir insanım!

Annem, araba kullanışımın kritiğini yapıyor. "Aslında fena değil ama çok sert hızlanıp yavaşlıyor. Henüz arabasında sulu yemek taşınamaz!" Canım annemin sürüş kriteri sulu yemek!

Hani çocuklara "Yaramazlık yaparsan taş olursun" derler ya. Mağaza vitrinlerindeki çocuk mankenleri örnek göstererek küçük kardeşimi korkuturduk. "Bari seni yakınlardaki bir mağazaya verseler de geçerken el sallasak" dediğimde çocukcağız birkaç dakika kendine gelememişti! Galiba kötü bir ablayım.

Mafya dizilerinden etkilendiğini düşündüğüm bir çocuk yeni aldığım arabanın kaportasına uçarcasına atlayıp oyuncak tabancası ile birkaç kez ateş etti ve koşarak uzaklaştı. Benim içim çiz etti tabii. Arabamın başına geldiğimde, çocuk saklana saklana arabaların arasından geliyordu. Baktım çocuk yine arabamın üzerine atlamaya hazırlanıyor, ensesinden tuttuğum gibi yere yapıştırdım. Kollarını arkaya kıvırıp elinden silahı aldım. Bir kabadayı edası ile, "Seni buralarda görmeyeyim yoksa kafana sıkarım" dedim. Şimdi dükkanın önünden geçerken, "Abi eyvallah" diyor.

11 yorum

Ynt: İtiraf sitesinden inciler:)

[quote=su misali ]
sabah sabah güldürdü beni bu itiraflar=)
[/quote]
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

03.03.2009 - hhmercan

[b] :wink: Eyvallah, güzelmiş....[/b]

02.10.2008 - Nereye?

Yüz milyon fazla çek

harika :D

19.08.2008 - i_taha

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

28.03.2008 - ademm

[quote="masalperisi"]teşekkürler.itiraflar harikaydı. :lol: :lol: :lol:

SELAM VE DUA İLE[/quote]

27.03.2008 - alaattin

:lol: :lol: :lol:

27.03.2008 - yelizz

teşekkürler.itiraflar harikaydı. :lol: :lol: :lol:

SELAM VE DUA İLE

17.09.2007 - masalperisi

bizde bir evde 6 kız arkadaş kalıyordk bir akşam evdeki bir arkadaşmla akşam markete gittik.dönüşte kapıyı çalınca dayanamadık saklandık.ev 1.kattaydı camına taş atmaya başladık.kızlar korkup 2.kattaki 85 yaşındaki ev sahibimize sığınmışlar biz tekrar zile bastık ve evden br kükreme geldi bz korkmaya başladık kapıyı açtı ve bz hala gülüyorz ne yüce insanmş ki kızmadı ama kız arkadaşlar...... selametle

16.09.2007 - sahabe

buda bişeymi ki ben eniştemle teyzeme bi oyun yaptım ki aklınız durur. o zaman biz köydeyiz şelale var bizde üstündeyiz şelalenin,teyzemle iddiaya girdim neyine iddiaya girdiğimi şimdisöylemiyim,olay şöyle teyzem kavga çıkarcak eniştemle,ve teyzem kendini şelaleden atacak bukadar. ben geldi m enişteme ağlamaklı enişte enişte dedim teyzem şelaleden atladı,eniştem koşarak şelaleye gitti ve oda tam atlıcaktıki teyzem çıktı karşısına,ozama n eniştem oyun olduğunu anladı ve benim peşime koşmaya başladı tabi ben orda olurmuyum topuk kaçtım bazen aklına gelir sen yokmusun sen der bana... ya arkadaşlar yazım için özür dilerim pc"yi daha yeni öğreniyom kusuruma bakmayın...:oops: :oops:

06.08.2007 - selva

[color=green]hahaha cok hos :D :lol: , biraz fazla kahkaha attim sanirim :wink: [/color]

13.07.2007 - celin

sabah sabah güldürdü beni bu itiraflar=)

12.07.2007 - su misali

Konular