Zehirliok bayanlar özel bölümü

Zehirliok sitemizde bayan üyelerimizin kendi aralarinda sohbet edebilecegi bir özel bölüm olusturulmustur.

bu bölüme katilmak isteyen bayan üyelerimiz yönetimle iletisime gecebilir

Zehirliok sitemizde bayan üyelerimizin kendi aralarinda sohbet edebilecegi bir özel bölüm olusturulmustur.

bu bölüme katilmak isteyen bayan üyelerimiz yönetimle iletisime gecebilir
:P

MİLLET HANİ ERKEK BÖLÜMÜ OLMUO BÖLE :lol:

selamunaleykum
evet bence de erkekler için de ayrı bir bölüm açılmalıdır.
ne de olsa bizim de sadece hemcinslerimizle paylaşabileceğimiz konular var. :D :D

evet haklısınız teşekkürler fikir alışverişi yapmış oluruz dimi yani? :wink:

Arkadaşlar bencil olmayalım bir tane bayan bölümü olacak zaten diğer bütün bölümler bizim :lol: :lol: :lol:

ama o bölümler karma yani hem eril hem dişil olmaz bence sadece erkekler için de bir bölüm açılmalı :D :D :D

iyide ne konuşucaksınızki size açılan bölümde :evil: burda konuşun ne konuşucaksanız biz hiç okumayız hem:mrgreen:

:) :) :)

İlk kez duyuyorum "erkekler bölümü" .İyi fikir miş....

iyide ne konuşucaksınızki size açılan bölümde :evil: burda konuşun ne konuşucaksanız biz hiç okumayız hem :mrgreen:

Tabi ki okumayız doğru söylüyor natural.. :roll:

haksızlık yapmayın! 'natural' lütfen madem böyle bi seçenek sunuldu niye kullanmayalım ki?

s.a. arkadaşlar.ben yeni üye sayılırım.bu benim ilk yazım.ben başka bir foruma da üyeyim.hatta o forumda moderatörüm.bizim o forumda da hanımlar bölümü var ve çok da faydalı oluyor.bazen hanımlar kendi aralarında görüşme ihtiyacı duyabiliyorlar.hanımları ilgilendiren konular açılıyor.bence burada da açılması çok faydalı olur.
SELAMETLE...

arkadaşlar zaten bütün bölümlerde sizde varsınız ne olur bize özel bi oda olsa diimi ama.
hem bizim sizden fazla özel konuşacak konularımız var.pardon yani :lol:

SELAMUN ALEYKÜM . Yani daha özel konuşulacak ne var bilemem tabi de . Böylelikle ilk önce özel derken sonradan ayrılaşma olabilir . Ayrıca zaten forum konularında bugüne değin (ahlak sınırları içinde) her ayrıntı konuşuldu diye düşünüyorum . Bir de kendini bayan olarak tanıtabilme potansiyeli de oluşabilir tabi . :( . Hakkınızı helal ediniz .

hayırlısı olsun derim.. ... bende bir kaç siteye üyeyim aynı zamanda oralardada co adminim arkadaşın dediği gibi oralardada bayanlara özel bölümler var tabiki bu gibi konular arz ve talep işi istiyenlerde var, karşı çıkanlarda, herkezin isteğine saygı duymak lazım..

arkadaş ,ya beyler bayan niçki alırsa demiş. bizdede böyle bölüm var ama orda bir bayan arkadaş görevli kim bayanlar bölümüne üye olmak isterse yani oranın şifresini istiyorsa onunla irtibata geçiyoruz ya msn den cam vasıtasıyla yada telefon aracılıyla ozaman bayanlar bölünün şifresini veriyoruz...

Bayanlara özel bölümüne
Hümeyra hanım efendinin dediği gibi dikkat edilecekse
faydalı olur diye düşünüyorum
(Adıda bayanlara özel değil de HANIM EFENDİLERE ÖZEL olabilir )

Duyurular