GÖNÜLLER FATİHİnden....

s.a. arkadaslar..ben sizinle benim için dünyada en özel olan şeyi sevgimi paylasmak istiyorum..ben suan evlilik asamasında bir insanım..ve evlenmeyi düşündüğüm harika insanla internetten tanıstım..bunca yalan ve riyanın kol gezdiği bir yerde buldum onu..mutlulukların en güzelini yasattı bana...ama en güzel seyleride yine ondan öğrendim..Allah ondan razı olsun...onu cok seviyorum ve inşallah sonumuz en hayırlı sekilde evliliğimizle sonuclanır..bibirimizi cennete tasıyacak bir hayatımız olur ve ahirettede beraber oluruz..slmların en güzeli ile...SENİ BANA BAGISLAYAN RABBİME SÜKÜRLER OLSUN BİR TANECİĞİM...fatih'tan rabia'sına

5 yorum

GÖNÜLLER FATİHİnden....

GÖNÜLLER_FATİHİ ve mesafe sitemize hoşgeldiniz

tebrik ediyorum hayırlısıyla sonuçlanır inşaallah düğün davetiyenizide bekleriz artık :wink:

ve İlan-ı aşk etmek için sitemizi tercih etmenizin sebebini merak ettim :oops: :)

[b]ayrıca tekrar belirtiyim sevgili üyelerimiz bu arkadaşlarımızın sanal alemde yaşadığı istisna bir durumdur hatta çok nadir olan bir durum o yüzden dikkat[/b]

24.08.2007 - su misali

GÖNÜLLER FATİHİNE

NE DİYECEĞİMİ BİLEMİYORUM...SONSUZ TEŞEKKÜRLER... BENDE SENİN İÇİN ŞÜKREDİYORUM RABBİME. TÜM DUALARINA YÜREKTEN AMİN DİYORUM.SENİ ÇOK SEVİYORUM...

23.08.2007 - mesafe

Re: GÖNÜLLER FATİHİnden....

[quote="GÖNÜLLER_FATİHİ"]s.a. arkadaslar..ben sizinle benim için dünyada en özel olan şeyi sevgimi paylasmak istiyorum..ben suan evlilik asamasında bir insanım..ve evlenmeyi düşündüğüm harika insanla internetten tanıstım..bunca yalan ve riyanın kol gezdiği bir yerde buldum onu..mutlulukların en güzelini yasattı bana...ama en güzel seyleride yine ondan öğrendim..Allah ondan razı olsun...onu cok seviyorum ve inşallah sonumuz en hayırlı sekilde evliliğimizle sonuclanır..bibirimizi cennete tasıyacak bir hayatımız olur ve ahirettede beraber oluruz..slmların en güzeli ile...SENİ BANA BAGISLAYAN RABBİME SÜKÜRLER OLSUN BİR TANECİĞİM...fatih'tan rabia'sına[/quote]

sanal alemde yaşanmış istisna bir durum sizinkisi inşaallah istediğiniz gibi mutlu bir evlilikle sonuçlanır

22.08.2007 - su misali

GÖNÜLLER FATİHİnden....

DOĞRUSU ORTAMIN BİR HAYLİ BOZUK OLDUĞU BÖYLE BİR ZAMANDA BÖYLE GÜZEL BİR İZDİVACA GİTMENE SEVİNDİM İNŞALLAH DEVAMIDA HAYIRLI OLUR...DARISI TÜM BEKAR ARKADAŞLATIN BAŞINA...
SELAM VE DUA İLE...

22.08.2007 - SANCAKTAR

GÖNÜLLER FATİHİnden....

hayırlısı olsun kardeşim inşallah mesut bahtiyar olursunuz

22.08.2007 - zhümeyra

Konular