karı & koca dialogları!!

Karı & Koca

Bir çift hiç konuşmadan arabayla yolda gitmekteydi. Daha önceki bir tartışma münakasaya dönüşmüştü ve hiçbiri teslim olmak istemiyordu. Keçi, katır ve domuzlarla dolu bir çiftliğin yanından geçerken koca alaycı bir biçimde sorar: "Akrabaların mı?"
Karısı "Evet" diye cevap verir ve ekler, "Senin taraftan akrabalarım"

Kelimeler

Kocası karısına kadınların bir günde kaç kelime kullandığına dair bir makale okuyordu... Erkeklerin 15,000 kelimesine karşılık 30,000 kelime…
Karısı yanıtladı: "Sebebi erkeklere her şeyi tekrar etmek zorunda olmamızdır."
Kocası karısına döndü ve sordu "Efendim?"

Yaradılış

Bir gün bir adam karısına sordu: "Aynı zamanda nasıl hem bu kadar salak hem de bu kadar güzel olabildiğini anlamıyorum."
Karısı yanıtladı: "Açıklamama izin ver. Allah beni sen çekici bul diye çok güzel yarattı; Allah beni ben seni çekici bulayım diye çok salak yarattı!"

Konuşmama Cezası

Bir karı koca evde problemler yaşamaktaydı ve birbirlerine konuşmama cezası uygulamaktaydı. Aniden adam ertesi gün karısının kendisini sabah 5:00da iş için bir uçuşu olduğundan uyandırması gerektiğini hatırladı. Sessizliği ilk bozan (ve KAYBEDEN) kendisi olmamak için, bir kâğıdın üzerine "Lütfen beni sabah 5:00da uyandır." yazdı ve notu karısının bulabileceği bir yere bıraktı. Ertesi sabah, adam uyandı ancak saatin 9.00 olduğunu ve uçuşu kaçırdığını fark etti. Çok kızdı, tam karısının onu neden uyandırmadığını soracakken yatağın yanında bir parça kâğıt buldu.
Kâğıtta "Saat 5.00. Uyan" yazmaktaydı.

8 yorum

Ynt: karı & koca dialogları!!

[quote]Bir gün bir adam karısına sordu: "Aynı zamanda nasıl hem bu kadar salak hem de bu kadar güzel olabildiğini anlamıyorum."
Karısı yanıtladı: "Açıklamama izin ver. Allah beni sen çekici bul diye çok güzel yarattı; Allah beni ben seni çekici bulayım diye çok salak yarattı!"
[/quote]

çok doğru :D

06.03.2009 - beyaz.nur

aslinda bunlari baska sekillerde okumustum ama yeni versiyonlari olsa gerek ;)

konuyu yazan da kesin bayandir ;D
hani hep kadinlari hakli cikaran konular ele alinmis da :)))

05.03.2009 - Gölge

[img]http://www.gencislamforumu.com/Smileys/classic/hieyt.gif[/img]çok güzeldi..

05.03.2009 - hesra

En son paragraf gerçekten komitki :) Ama umarım bu dialoğlar sadece yazılarda kalır :(

teşekkürler

05.03.2009 - zambak

[quote=Zenana ]
Karı & Koca

Bir çift hiç konuşmadan arabayla yolda gitmekteydi. Daha önceki bir tartışma münakasaya dönüşmüştü ve hiçbiri teslim olmak istemiyordu. Keçi, katır ve domuzlarla dolu bir çiftliğin yanından geçerken koca alaycı bir biçimde sorar: "Akrabaların mı?"
Karısı "Evet" diye cevap verir ve ekler, "Senin taraftan akrabalarım"

Kelimeler

Kocası karısına kadınların bir günde kaç kelime kullandığına dair bir makale okuyordu... Erkeklerin 15,000 kelimesine karşılık 30,000 kelime…
Karısı yanıtladı: "Sebebi erkeklere her şeyi tekrar etmek zorunda olmamızdır."
Kocası karısına döndü ve sordu "Efendim?"

Yaradılış

Bir gün bir adam karısına sordu: "Aynı zamanda nasıl hem bu kadar salak hem de bu kadar güzel olabildiğini anlamıyorum."

Konuşmama Cezası

Bir karı koca evde problemler yaşamaktaydı ve birbirlerine konuşmama cezası uygulamaktaydı. Aniden adam ertesi gün karısının kendisini sabah 5:00da iş için bir uçuşu olduğundan uyandırması gerektiğini hatırladı. Sessizliği ilk bozan (ve KAYBEDEN) kendisi olmamak için, bir kâğıdın üzerine "Lütfen beni sabah 5:00da uyandır." yazdı ve notu karısının bulabileceği bir yere bıraktı. Ertesi sabah, adam uyandı ancak saatin 9.00 olduğunu ve uçuşu kaçırdığını fark etti. Çok kızdı, tam karısının onu neden uyandırmadığını soracakken yatağın yanında bir parça kâğıt buldu.
Kâğıtta "Saat 5.00. Uyan" yazmaktaydı.
[/quote]

;D

Bu kadar da olmaz ya ...

03.03.2009 - hhmercan

karı & koca dialogları!!

Çok güzeldi teşekkürler.Selamlar sevgiler

08.08.2008 - rey2466

karı & koca dialogları!!

:D :D :D yalnız kadınlar sağlam laf çakıyor... teşekkürler

01.08.2008 - ehl-i gaflet

karı & koca dialogları!!

:lol: :lol: :lol:
kadınların neden daha çok kelime kullandığına çok güldüm teşekkürler..

06.06.2008 - yelizz

Konular